#
#
«Екостайл» відсудив у кропивницького КП борги замість своїх бізнеспартнерів
#

Комунальне підприємства "Універсал-2005" зобов’язали сплатити на користь ТОВ «Екостайл» заборгованість у сумі 219,6 тисяч гривень. Відповідне рішення наприкінці минулого тижня виніс Господарський суд Кіровоградської області.


Першочергово борги кропивницьке КП мало перед ТОВ «КАТП-1128», яке орендувало міський полігон побутових відходів і займалось захороненням і сортуванням сміття на ньому. У березні 2016 року між підприємствами було підписано договір про закупівлю послуг із захоронення твердих побутових відходів у кількості 170 тисяч м3. Загальна ціна договору, що діяв до кінця 2016 року, становила 1,39 мільйонів гривень. Відповідно до актів здачі-прийняття робіт за цей період, підприємство надало послуги на суму 611,75 тисяч, що, однак, не завадило комунальникам заборгувати вже згадані 219,6 тисяч гривень.


Першого листопада 2017 року ТОВ «КАТП-1128» передало права вимоги на борги перед підприємством своєму бізнес-партнеру ТОВ «Екостайл», що займається у Кропивницькому вивезенням сміття. Таким чином стороною у справі виступило саме «Екостайл», запросивши партнерів до участі лише як третю сторону, що не заявляє самостійних вимог. Враховуючи усі підписані підприємствами угоди та акти здачі-прийому робіт, суд виніс рішення повністю задовольнити позовні вимоги «Екостайла».


Засновниками ТОВ «Екостайл» значаться кропивничанин Анатолій Тетьора та ТОВ «Сервис АСГ». Кінцевими бенефіціарними власниками – все той же Тетьора, а також засновники «Сервис АСГ», одесити Сергій Макаров та Ігор Мисака і прописаний у Кам’янську Андрій Кирпичов. Окрім сміттєвого бізнесу у Кропивницькому підприємці мають ряд фірм зареєстрованих в Одесі, зокрема «Еко-Таврія» та «Альсіті».


Ще минулого року власниками ТОВ «КАТП-1128» також значились Анатолій Тетьора та ТОВ «Сервис АГС». Наразі фірма записана на Олексія Гайдая, що виконує також функції керівника.

Нагадаємо, нещодавно на сайті міської ради Кропивницького з'явився проект рішення, згідно з яким ТОВ «КАТП - 1128» планує повернути місту орендований ним сміттєвий полігон поблизу Завадівки у зв’язку з продажем майна. Покупцем майна виступить ТОВ «Екостайл», яке може отримати цю ж ділянку в оренду строком на 49 років.