#
#
«Кіровоградгаз» стягне з кропивницького пологового будинку понад 300 тисяч гривень боргу
#

Господарський суд Кіровоградської області повністю задовільнив позов Дочірнього підприємства «Центргаз» ВАТ по газопостачанню та газифікації «Кіровоградгаз» щодо стягнення з Пологового будинку №1 боргу за договором на постачання природного газу у розмірі 303,02 тисячі гривень. Відповідне рішення від 26 червня наразі оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

Як слідує з матеріалів справи, наприкінці лютого 2017 року між ДП «Центрграз» та пологовим будинком було укладено договір на постачання 280 тисяч кубометрів природнього газу. Того ж дня сторони підписали й додаткову угоду в якій обмежили плановий об’єм поставленого газу на рівні 165,4 тисяч кубометрів. Наприкінці 2017-го року було підписано ще три додаткові угоди які суттєво зменшили обсяг поставленого газу, до 129,1 тисяч «кубів». У той же період договір було пролонговано на 2018 рік на строк необхідний для проведення відкритих торгів, але не більше 20% від суми визначеної в Договорі.

 

Виконавши у підсумку умови контракту в повному обсязі ДП «Центргаз» не отримало від Пологового будинку №1 жодної копійки. Законність претензій газовиків, однак, медики одразу підтвердили.

 

Враховуючи дані обставини Господарський суд Кіровоградської області визнав позовні вимоги ДП «Центргаз» ВАТ по газопостачанню та газифікації «Кіровоградгаз» та зобов’язав Пологовий будинок№ 1 виплатити повну суму боргу – 303,02 тисячі гривень.