#
#
Андрій Райкович поповнив свою бізнес-імперію двома новими фірмами про одну з яких забув повідомити
#

Міський голова Кропивницького вирішив посилити свій вплив на ринок нафтопродуктів області та замість проданої не так давно частки в ТОВ «Білий ведмідь» придбав 50% від статутного капіталу ТОВ «Укрнафтаком». Інформація про дану операцію міститься у повідомленні про суттєві зміни в декларації чиновника, яка з’явилась на сайті НАЗК 22-го червня.

Відповідно до оприлюднених даних вартість придбаного капіталу склала 100 тисяч гривень, продавцем же виявився бізнес-партнер Райковича Микола Грицай, який, зокрема володіє разом з міським головою ТОВ «Апріка», ТОВ «Титан-плюс» та ТОВ «БП-Ойл».

Цікаво, що остання фірма знаходиться за однією адресою з новим придбанням мера – Кропивницький, вулиця Бєляєва, будинок 25, корпус 1.

Трохи «покопавши» ми виявили ще й третю фірму з ідентичною юридичною адресою про яку, однак, міський голова жодного разу не згадував ні у декларації про доходи ні у повідомленнях про суттєві зміни до неї. Мова йде про ТОВ «Гривер», що спеціалізується на лісопильному та стругальному виробництві. Партнером Райковича по даному бізнесу, як не дивно, є все той же Микола Грицай. Наразі очільник міста, який став співвласником фірми 1-го лютого 2017-г року, володіє половиною статутного капіталу ТОВ «Гривер», що складає 31,5 тисяч гривень.