#
#
Аудитори виявили в діяльності квартирно-експлуатаційного відділу Кропивницького порушень на понад 2,5 мільйони гривень
#

У результаті перевірки діяльності Квартирно-експлуатаційного відділу міста Кропивницького, за період з січня 2016 року по лютий 2018 року, фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 2,54 мільйонів гривень. Відповідну інформацію опубліковано на офіційному сайті ДАСУ.

 

Серед іншого аудитори встановили, що відділ здійснював списання коштів на видатки без фактичного отримання послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення, розподілу та транспортування природного газу, постачання електроенергії, а також перевезення вантажів залізничним транспортом. Встановлені й факти завищення вартості замовлених установою робіт.

 

Внаслідок порушення законодавства з фінансових питань на шістьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а про результати ревізії поінформовано прокуратуру Кіровоградської області.

 

Крім того, задля унеможливлення подальших правопорушень, усі операції з бюджетними коштами, які проводила установа, призупинені.

 

Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький є державною організацією, заснованою у 2011 році Міністерством оборони України. Керівником установи є кропивничанин Талпа Дмитро Федорович.