#
#
Через помилки в позовній заяві Кропивницька міськрада не змогла підвищити орендну плату за користування готелем «Київ»
#

Господарський суд Кіровоградської області повернув без розгляду позовну заяву управління комунальної власності щодо внесення змін до договору оренди з правом наступного викупу будівлі готелю "Київ". Відповідну ухвалу суд виніс минулого понеділка, 27 листопада.  

 

Відповідно до оприлюднених даних, управління позивалось до колективного підприємства "Центр-Готель" з вимогою внести зміни до діючого договору оренди приміщення готелю. Головною вимогою представників міської ради було доповнення одного з пунктів договору інформацією щодо оцінки «Києва» відповідно до Звіту про незалежну оцінку майна. Так станом на 31 серпня 2017 р. загальна вартість будівлі становила 49 мільйонів 323 тисячі 747 гривень.

 

Відповідно до даної переоцінки, орендна плата за базовий місяць оренди, а саме жовтень 2017-го мав би становити 922 тисячі 354 гривні.

 

Однак, як вбачається зі змісту ухвали, позивач, а саме управління комунальної власності міської ради, не досить відповідально поставилось до направлення відповідачеві усіх необхідних документівю, надавши  КП "Центр-Готель" лише розділ 7 та таблицю 2 «Положення про порядок надання в оренду цілісних майнових комплексів та індивідуально визначеного майна, що належать до комунальної власності територіальної громади Кропивницького».

 

Враховуючи це суд вирішив не надавати можливості управлінню відстояти власну позицію та ухвалив повернути заяву представників міської ради Кропвницького без розгляду.

 

Співвласниками колективного підприємства "Центр-Готель" є дванадцять кропивничан, серед яких і кінцевий бенефіціарій, екс-директор КП «Готель «Київ» Микола Швець, який у 2015-му балотувався до міської ради Кропивницького від «Партії пенсіонерів України».

Останні новини
Журналісти Центру медіарозслідувань «Прозоро» вирішили поцікавитись, а скільки ж аптек в підпорядкованих місту лікувальних закладах та скільки на цьому заробляють самі лікарні, що здають свої площі в оренду власникам фармбізнесу.
Першого листопада 2017 року ТОВ «КАТП-1128» передало права вимоги на борги перед підприємством своєму бізнес-партнеру ТОВ «Екостайл», що займається у Кропивницькому вивезенням сміття. Таким чином стороною у справі виступило саме «Екостайл».
У рамках своєї діяльності Центр реагування на порушення у сфері закупівель проводитиме щоденний моніторинг закупівель по Кіровоградській області з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я.
Мета діяльності Центру - здійснення щоденного моніторингу закупівель з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я місцевого рівня, налагодження взаємодії із Замовниками у попередженні порушень, а також оскарження виявлених порушень.