#
#
Депутат Кіровоградської міськради пролобіював зменшення вартості оренди землі
Кіровоградська міська рада дасть в оренду на 5 років 6 соток землі синові  екс-кандидата до Кіровської райради від "Нашого краю" Кирилу Новікову. Крім того, платитиме за землю Новіков удвічі менше, ніж просило місто спочатку. 
30 березня Кіровоградська міська рада з другої спроби проголосувала за проект рішення №122, яким передала Віталію Кириловичу Новікову в оренду строком на 5 років земельну ділянку по вул. Волкова, 11-г площею 0,0661 га (кадастровий № 3510100000:37:306:0116). За дане рішення 22 депутатам вдалося проголосувати лише з другої спроби. Окрім того, депутат від «Нашого краю» Олександр Шамардін під час обговорення даного проекту рішення на земельній комісії міської ради, наполягав і добився зменшення плати за оренду землі з 6% до 3% від вартості її нормативної грошової оцінки.
Згідно прийнятого рішення, у зв’язку з продажем нерухомого майна, розміщеного на ділянці, Паніотову Олександру Олександровичу було припинено договір оренди земельної ділянки по вул. Волкова, 11-г (вул. Волкова, 11-а). Цю земельну ділянку строком на 5 років і отримав в оренду зі зменшеною відсотковою ставкою Кирило Новіков. 
Батько Кирила Віталійовича Новікова – Віталій Пилипович Новіков, або ж його повний тезка, згідно з даними ЦВК, у 2012 році був довіреною особою кандидата в народні депутати по Кіровограду, «правої руки Сергія Ларіна» Олександра Шаталова. У 2015 році Віталій Пилипович Новіков балотувався до Кіровської районної у місті Кіровограді ради від політичної партії «Наш край». Від "близької за духом" політичної партії -  "Рідного міста" до Кіровоградської міської ради потрапив Олександр Сергійович Шамардін, який, під час засідання земельної комісії міськради, лобіював зменшення вартості оренди землі ставки для Новікова з 6 до 3 відсотків.
Кирило Віталійович Новіков, згідно з даними ЦВК, значився у 2012 році довіреною особою кандидата в нардепи по Кіровограду Ярослава Турчина.
Олександр Олександрович Паніотов, договір оренди з яким місто припинило, або його повний тезка, згідно з даними порталу «Посіпаки», був помічником кіровоградського нардепа від «УДАРу» Анатолія Ревенка в Верховній Раді 7 скликання.  Крім того, за інформацією Наших грошей, ФОП Олександр Паніотов керує ринком «Цукровик», площею 437 м2.