#
#
Депутат Кіровоградської облради за два роки задекларував 36 тисяч гривень доходу
#

Депутат Кіровоградської обласної ради, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Руслан Степура на ряду з іншими народними обранцями відзвітував про власні доходи за минулий 2017 рік. Відповідний документ можна знайти у Єдиному державному реєстрі декларацій.

 

Згідно з оприлюдненими даними, за 2017 рік Руслан Степура разом з родиною, донькою Катериною та цивільною дружиною Тетяною Веремієнко, депутатом Світловодської міської ради від «Свободи», за рік отримали доходів на суму 36 тисяч 200 гривень. Дана сума значиться як позика отримана депутатом-свободівцем. 

 

Зазначимо, що порівняно з 2016 роком у  члена депутатської комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій облради дохід суттєво збільшився. За позаминулий рік Степура не задекларував жодної гривні доходу, а лиш виплачений кредит пані Веремієнко у розмірі 2,7 тисяч гривень та квартиру у Світловодську, на яку родина мала право тимчасового проживання. У 2017 році квартира з декларації зникла. Однак одне майно, рухоме, є незмінним з року в рік - автомобіль Nissan Silvia 1984 року випуску.

 

Відповідно до поданих декларацій, ось уже два роки депутати Степура та Веремієнко є тимчасово безробітними.

 

 

Фото - kropyvnytskyy.svoboda.org.ua