#
#
Депутат Кіровоградської облради за три роки задекларував 50 гривень доходу
#

Депутати Кіровоградської обласної ради продовжують подавати щорічні декларації про майновий стан і доходи. Днями на сайті НАЗК з’явилась і декларація за 2019 рік депутата Романа Тімуша, представника «Радикальної партії Олега Ляшка». Окрім керування власним благодійним фондом «Наші серця» за минулий рік «радикал» встиг попрацювати помічником на громадських засадах нардепів Дмитра Лінька та Олега Ляшка.

 

Прикметно, що в декларації єдиним доходом у розмірі 50 гривень Роман Тімуш записав відсоток за власним банківським рахунком. За 2018 та 2017 роки депутат взагалі не вказав ні копійки доходу. Ні власного, ні дружини – Яни Тімуш. При цьому у подружжя є будинок у Гайвороні на 71 квадратний метр та придбаний у 2015-му році автомобіль Toyota Camry. Задекларував депутат як рухоме майно й власний годинник марки Kleynod. Колекція вин та дві ікони, які Тімуш записував до декларації у минулому, в цьогорічному документі відсутні.

 

Має депутат й офіційні заощадження: 19,5 тисяч доларів, 2 тисячі євро та 30 тисяч гривень. Сума достатня для того аби прожити без додаткових доходів декілька років. Однак за три роки кількість готівки у Тімушів практично не змінювалась. У порівнянні з 2017 роком за 2019-ий «радикал» задекларував лише на 500 доларів та 5 тисяч гривень менше.

 

Враховуючи це можемо констатувати, за три роки депутат з дружиною та сином витратили на власне життя, утримання будинку та автомобіля менше 20 тисяч гривень.

 

Роман Тімуш очолює Гайворонський районний осередок «Радикальної партії Олега Ляшка». За минулий рік встиг засвітитись як довірена особа Ляшка у президентських перегонах, кандидат у нардепи та навіть претендент на пост голови Гайворонської РДА.