#
#
Дискримінаційні умови в тендерній документації завадили Кіровоградській ОДА зекономити 1,4 мільйони гривень
#

За результатами відкритих торгів управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації уклало угоду щодо проведення капітального ремонту систем опалення, водопровідно-каналізаційних мереж корпусів №4, 5 та 6 Кіровоградської обласної лікарні.

 

Загальна вартість робіт, згідно договору, який було підписано 13-го вересня з ТДВ «Інтерресурси», склала 9 мільйонів гривень. Очікувана ж вартість закупівлі, відповідно до інформації розміщеної в системі ProZorro, складала 9,12 мільйонів.

 

Переможця на аукціоні визначали враховуючи два нецінові критерії, обрані замовником: строк виконання робіт та відтермінування оплати виконаного ремонту. Цікаво, що пропозиція ТДВ «Інтерресурси», враховуючи нецінові критерії, виявилась не найбільш вигідною.

 

Приватне підприємство «Камелот 3000» було готове виконати замовлення за 159 днів отримавши у підсумку 7,61 мільйони гривень. Тим не менш, пропозицію фірми було відхилено, оскільки на вимогу замовника у своїй тендерній пропозиції учасник надав три договори на виконання аналогічних робіт з реконструкції об’єктів соціальної сфери, однак вони не стосувались саме заміни системи опалення. На думку тендерного комітету такі договори не можуть бути розцінені як аналогічні, відповідно пропозиція «Камелот 3000», яка б зекономила 1,4 мільйона бюджетних коштів, була відхилена.

 

Аби з’ясувати, чи правомірні були дії замовника зупинемось детальніше на вимогах, викладених у тендерній документації управління капбудівництва. Так вимога щодо надання копій аналогічних договорів була викладена наступним чином:

 

Розпочнемо з того, що аналогічність договору визначається по CPV-коду і тут ПП «Камелот 3000» виконало усі вимогли, викладені у тендерній документації. Але, враховуючи досить розмите роз’яснення Мінекономрозвитку з даного питання, не будемо акцентувати увагу саме на цьому, адже порушень і без цього достатньо. Так частиною третьою статті 22 Закону «Про публічні закупівлі» передбачено, що документація конкурсних торгів не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Тим не менш, управління капбудівництва вимагало від учасників надати копії 3 аналогічних договорів, що прямо суперечить ч. 2 ст. 16 цього ж Закону, де чітко вказано, що кваліфікаційним критерієм може бути «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». Наголошуємо, «договору», а не «договорів».

 

Крім того незрозумілою та такою, що обмежує права учасників ринку є вимога, аби сума, на яку були підписані дані договори, була не меншою 80% від очікуваної вартості даної закупівлі. Що ж до ремонту об’єктів соціальної сфери, дана вимога взагалі є абсурдною, оскільки виключає з боротьби усіх підприємців, що виконували, для прикладу, заміну тих же систем опалення для приватних замовників. Центр медіарозслідувань «Прозоро» вже направив відповідні звернення щодо виявлених порушень до Державної аудиторської служби України та Управління захисту економіки у Кіровоградській області.

 

Власником ПП «Камелот 3000» є Олександр Григорович Кокош, який також входить до складу засновників Кіровоградської обласної громадської організації «Громадський контроль Кіровоградщини». Окрім самого Кокоша серед співзасновників організації є Едуард Іванов, екс- депутат Кіровоградської міськради від Партії регіонів, Антон Шевченко – директор місцевого Центру надання адміністративних послуг та бізнес-партнер Кокоша Валентин Радченко.

 

За даними аналітичної системи YouControl, ТДВ «Інтерресурси» належить Москаленко Миколі Івановичу та Москаленко Кирилу Миколайовичу. Згідно розпорядження голови Кіровоградської ОДА, Микола Москаленко входить до Ради з питань залучення інвестицій, що діє при облдержадміністрації. У період з 1986 по 1989 роки він  займав посаду голови Кіровоградського міськвиконкому. Наразі ж сім’я Москаленко є власниками півтора десятка фірм в Київській, Чернігівській та Одеській областях.

 

З 2011-го року ТДВ «Інтерресурси» отримало 78 бюджетних підрядів на суму 441,96 мільйонів гривень. Найбільші замовлення фірма отримувала саме від  управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА.

 

До слова, першу проплату у розмірі 2,7 мільйонів гривень, що складає 30% від загальної суми договору капремонту систем опалення, водопровідно-каналізаційних мереж корпусів №4, 5 та 6 Кіровоградської обласної лікарні, управління капбудівництва провело вже через 6 днів після підписання договору.