#
#
Дрібну пенсію і прибуток від бізнесу в 1,7 млн грн задекларував головлікар кропивницької міської лікарні № 2
#

У Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування з'явилась декларація нещодавно призначеного головного лікаря КЗ "міська лікарня № 2 ім. Св. Анни м. Кропивницького" Сергія Тельного. Серед задекларованого майна і доходів за 2016 рік - незавершений об'єкт будівництва в Одесі і майже двомільйонний прибуток від підприємницької діяльності.

 

Слід відзначити, що свою декларацію як кандидата на посаду головного лікаря міської лікарні № 2 Сергій Тельний подав у середині вересня, тобто через півтора місяці після призначення. У ній серед власного майна головний лікар вказав тільки земельну ділянку площею 27 кв.м у Кропивницькому. У спільній власності з дружиною Сергій Тельний також має гараж площею 23,2 кв.м та мікроавтобус ГАЗ 322132, 2000-го року випуску. Серед майна дружини медика Тетяни Тельної також зазначений об'єкт незавершеного будівництва в Одесі - квартира площею 91,39 кв.м.

 

Основні доходи родині Тельних у 2016 році приносив бізнес головного лікаря. Згідно декларації, прибуток від підпримницької діяльності Сергія Тельного склав 1,746 млн грн. Згідно даних Єдиного держреєстру фізичних і юридичних осіб, Сергій Тельний зареєстрований як ФОП і займається технічним обслуговуванням і ремонтом автомобілів, а також торгівлею автомобільними деталями та приладдям. Працюючи на попередньому місці роботи, у КЗ "Кіровоградське обласне бюро медико-соціальної експертизи", торік лікар заробив 72,357 тис грн. Ще 15,240 тис грн Сергій Тельний отримав у вигляді пенсії.
Пенсію і зарплатню у 2016 році отримувала і Тетяна Тельна. Серед задекларованих доходів - пенсія в розмірі 35,385 тис грн, заробітна плата, отримана у приватному ВНЗ "Східноєвропейський університет економіки і менджменту" в розмірі 28,458 тис грн та гонорар в сумі 317 грн, що Тетяна Тельна отримала на ПП "Олікс", яке займається в Кропивницькому пасажирськими перевезеннями.

 

Усі грошові активи, згідно декларації, родина зберігає готівкою. Сергій Тельний задекларував 65 тис грн та 8 тис дол США, а його дружина - 70 тис грн та 7 тис дол США.

 

Нагадаємо, Сергія Тельного було призначено головним лікарем КЗ "міська лікарня № 2 ім. Св. Анни м. Кропивницького" розпорядженням міського голови 30 липня цього року. Як інформували на сайті управління охорони здоров'я, контракт з лікарем підписано на 3 роки з випробувальним терміном 3 місяці. Окрім того, Сергія Тельного обвинувачували у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (Зловживання впливом). Розслідування та судовий розгляд справи тривали рік. Рішення було винесене Кіровським райсудом Кропивницького 21 серпня цього року. Відповідно до нього, Сергія Тельного визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12 тисяч 750 гривень.

Фото з сайту управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради