#
#
«Екостайл» відсудив у кропивницьких комунальників ще чверть мільйона гривень боргу
#

Комунальне підприємство «Універсал-2005» виплатить сміттєвому монополісту Кропивницького ТОВ «Екостайл» 245,39 тисяч гривень, яке заборгувало попередникам «сміттярів» ТОВ «КАТП-1128». Відповідне рішення виніс Господарський суд Кіровоградської області.

 

Згідно матеріалів справи першочергово комунальники не розплатились з ТОВ «КАТП-1128», з якими у червні 2017 року було підписано договір про закупівлю послуг зі захоронення твердих побутових відходів у кількості 10 тисяч м3. Однак 1 листопада 2017 року ТОВ «КАПТ-1128» передало право вимоги боргу своєму бізнес-наступнику ТОВ «Екостайл».

 

Минулого року «сміттярі» подали перши позов та виграли справу. Рішенням госпсуду від 28 листопада 2017 року «Універсал-2005» зобов’язали виплатити «Екостайлу» 425,87 тисяч гривень боргу. Дане рішення, наголошують «сміттярі», було виконано комунальниками добровільно. Однак вже у квітні 2018 року ТОВ «КАТП-1128» та ТОВ «Екостайл» уклали додаткову угоду щодо збільшення розміру суми на яку має право вимоги новий кредитор до 671,25 тисяч грн. 

 

Відповідно до цього, ТОВ «Екостайл» подав другий позов до суду, з метою отримання від КП «Універсал-2005» остаточної виплати заборгованості в розмірі 245,39 тисяч гривень. У підсумку своїм рішенням Господарський суд Кіровоградської області підтримав позицію позивача та зобов’язав комунальне підприємство «Універсал-2005» виплатити на користь «Екостайлу» чверть мільйона гривень  боргу.

 

Засновниками ТОВ «Екостайл» значаться кропивничанин Анатолій Тетьора та ТОВ «Сервіс АСГ». Кінцевими бенефіціарами все той же Тетьора, а також одесити Сергій Макаров та Ігор Мисака і прописаний у Кам’янську Андрій Кирпичов. Окрім сміттєвого бізнесу у Кропивницькому, підприємці мають більше десятка фірм, зареєстрованих в Одесі, Дніпрі, Кропивницькому та Херсоні.