#
#
Фірма головного «порошенківця» Кропивницького на безконкурентній основі обшиватиме поліцію охорони області
#

В ніч з 24 на 25 січня 2018 року Управління поліції охорони в Кіровоградській області прозвітувало про підписання з ТОВ «Міськпобутсервіс» допорогової угоди на постачання різноманітного одягу, взуття та аксесуарів. В системі ProZorro дану закупівлю було розбито на 15 окремих звітів. Загальна вартість замовлення склала 188 тисяч гривень.

 

Зазначимо, що у підписаному договорі за номером 813, найменування товарів згідно предмету договору відрізняються від специфікації, що також є невід’ємною частиною даної угоди. Сама специфікація містить більш розширену версію переліку товарів та включає в себе 20 пунктів.

 

Варто також зауважити, що всі документи, а саме договір та електронний цифровий підпис замовника, з’явився у звітах опублікованих в системі ProZorro вночі, в період з 00:50 до 1:43 години 25-го січня - абсолютно неробочий час для тендерного комітету поліції.

 

Загалом у підрядника було замовлено наступні речі:

 

Власником ТОВ «Міськпобутсервіс», головного швацького партнера поліції охорони на цей рік, є депутат міської ради Кропивницького, координатор фракції політичної партії «БПП «Солідарність» Ігор Волков. У 2017 року це ж саме підприємство підписувало подібний контракт за номером 7 від 9 березня. Тоді одягу, взуття та спутніх товарів було придбано на суму 460 тисяч гривень. Уся закупка також розбивалась на десяток звітів.  

Крім цього у 2017-му поліцію охорони обшивали полтавська ПП "Компанія "Надежда" та місцева ФОП Шевельова Ганна Вадимівна.

 

Фото - persha.kr.ua