#
#
Фірма кропивницького депутата-«порошенківця» без торгів поставить Нацполіції непродовольчих товарів на півмільйона
#

Управління поліції охорони в Кіровоградській області продовжує користуватись послугами підприємств депутата міської ради Кропивницького Ігоря Волкова. Цього разу управління прозвітувало про закупівлю  непродовольчих товаріву ТОВ ВКФ «Спліт». Загальна сума договору - 505 тисяч гривень. Серед придбаних товарів – рефлекторні лампи, фарби, цемент, коліна для каналізаційних труб та багато іншого.

 

Враховуючи, що практично усі товари були придбані за різними кодами класифікатора, договір на постачання товару було розбито на 28 звітів на суми від 5 до 60 тисяч гривень. Варто зауважити, відповідно до умов договору остаточна кількість та асортимен буде узгоджуватись між сторонами в процесі виконання договору, тож вирахувати вартість тих чи інших придбаних товарів наразі неможливо. Інформація про усі закупівлі розміщена на порталі ProZorro.

 

Засновниками ТОВ ВКФ «Спліт» значаться ТОВ «Роба Нова» та Тетяна Дубініцька, кінцевим бенефіціарним власником – депутат міської ради, координатор фракції БПП «Солідарність» Ігор Волков. Власниками ТОВ «Роба Нова» є все ті ж Дубініцька та Волков. Нагадаємо,  менш ніж за тиждень до цього Управління поліції охорони в Кіровоградській області прозвітувало про підписання договору на поставку різного одягу, взяття та аксесуарів у іншої фірми Ігоря Волкова ТОВ "Міськпобутсервіс".