#
#
Фірма новомиргородського депутата отримала від місцевої ради безконкурентних замовлень на майже 900 тисяч гривень
#

Починаючи з серпня 2016 року Новомиргородська міська рада віддала ПАТ «Райагротехсервіс» 47 безконкурентних замовлень на загальну суму 888,16 тисяч гривень. Відповідна інформація розміщена в системі ProZorro та доступна для опрацювання через модуль аналітики bi.prozorro.org.

 

Усі закупівлі проводились шляхом звітування про укладений договір. При цьому суми замовлень були досить дрібними – від 1,13 до 53,04 тисяч гривень. Серед придбаних міськрадою товарів продукти харчування, автозапчастини та щебінь.

 

Встигло підприємство попрацювати й над замовленнями інших місцевих  установ. Так три договори на поставку хліба, загальною вартістю 402,56 тисяч гривень, було укладено з відділом освіти молоді і спорту Новомиргородської РДА. До слова очолює цей відділ член виконкому Новомиргородської міськради Віктор Туз. Ще два «хлібні договори» на 105,5 тисяч гривень підписали з районним територіальним медичним об'єднанням (РТМО) "Новомиргородське" і один, на 750 гривень, з Територіальним центром соціального обслуговування Новомиргородського району.

 

Варто зауважити, за весь час роботи з ProZorro підприємство ні разу не отримувало підрядів в конкурентних закупівлях за участі інших представників бізнес-структур. Навіть на ті чотири допорогові закупівлі які оголошували замовники, свої пропозиції подавало лише ПАТ «Райагротехсервіс».  Єдині відкриті торги, куди окрім згаданої фірми подавався ще й ФОП Регеда Геннадій Вікторович, були відмінені через відхилення усіх тендерних пропозицій.

 

Керівником ПАТ «Райагротехсервіс», а заодно й власником 52% акцій даного товариства є Вадим Можний  - депутат Новомиргородської міської ради обраний від «Опозиційного блоку». Має депутат й власну громадську організацію – «Соціальний стандарт Новомиргородщини», яку створив спільно з колегою по депкорпусу Олександром Лазарєвим. Очолює дану організацію Ольга Барвінок – депутат Новомиргородської районної ради та заступник начальника з економічних питань РТМО “Новомиргородське”, про яке ми згадували раніше. На чолі ще однієї організації Можного – благодійний фонд «Патріот», стоїть ще один депутат райради, соратник по «Опоблоку» Анатолій Шкурій.