#
#
Фірма-улюбленець кропивницького управління ЖКГ поза конкуренцією отримає чергові 5 мільйонів гривень
#

Головне управління ЖКГ Кіровоградської міської ради віддасть понад  5 млн грн на капітальний ремонт внутрішньодворових доріг Малому приватному підприємству «Тарон». Усі п’ять  договорів  з підприємством управління підписало 2 жовтня, прозвітувавши про це в системі «ProZorro», повідомляє Центр медіарозслідувань "Прозоро".

 

Згідно оприлюдненої інформації, МПП «Тарон» виконає капітальний ремонт внутрішньодворових доріг по вул. Юрія Коваленка, 23 корп. 1,2 (вартість 980,714 тис грн.),  по вул. Героїв України, 26 (1,048 млн грн),  по вул. Кропивницького, 80 (1,246 млн грн.), по вул. Бєляєва, 13, корп. 1,2 (1,077 млн грн) та по вул.  Василя Нікітіна, 23-а, 23-б (858,929 тис грн).  Роботи на всіх об’єктах підприємство має завершити до 3 грудня. Інформація про обсяги робіт і вартість у системі відсутня, оскільки при звітуванні управління ЖКГ оприлюднює лише  малоінформативні  форми про укладений договір.

 

Додамо, що окрім вказаних договорів МПП «Тарон» вже отримав цьогоріч від кропивницького управління ЖКГ шість замовлень на капремонт внутрішньодворових доріг на загальну суму 2,252 млн грн. Ще чотири договори були підписані на поточний ремонт трьох тротуарів та однієї дороги у місті.  Усі угоди укладались на допорогові суми і по жодному не проводили конкурентних торгів. Відзначимо, що МПП «Тарон» виконує замовлення здебільшого управління ЖКГ. За 2017 рік сума всіх договорів з кропивницькими комунальниками склала 7,916 млн грн.  Серед «немісцевих» цьогорічних  договорів «Тарона» – тільки два мільйонних з бобринецьким КП «Інженерний центр» про виконання капітального ремонту доріг.

 

Згідно даних аналітичної системи «YouControl», МПП «Тарон» було зареєстровано ще в 1993 році. Основним видом діяльності підприємства є ведення будівництва доріг і споруд.  Засновниками МПП зазначені  Мхитарян Марат Грачкович та Курехян  Герміне. Останній є кінцевим бенефіціарним власником «Тарона». Марат Мхитарян також є засновником іще одного «улюбленця» ГУЖКГ -  ПП «МАМ-Сервіс», з яким у 2017 році було підписано 15 договорів на ремонт доріг у Кропивницькому на суму  9,710 млн грн. Зазначений Марат Мхитарян і в засновниках ТОВ «ПФ», яке цього року здійснювало капітальний ремонт вулиць Велика Пермська, Преображенська та Авіаційна загальною вартістю 16,845 млн грн. Обидва засновника «Тарона» також володіють Насіннєвим  заводом ТОВ «Центральний регіон».

Фото versii.if.ua