#
#
Фірму сина нардепа Поплавського звинувачують у завданні державі збитків на понад чверть мільйона гривень
#

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ятрань» підозрюють у незаконному викиді забруднюючих речовин в атмосферу. Збитки, які фірма завдала державі своїми діями, оцінюють в 253,72 тисячі гривень.

 

Дана інформація міститься у відповідній ухвалі щодо відкриття провадження по справі, яку на початку місяця прийняв Господарський суд України в Кіровоградській області.

 

В обґрунтування позовних вимог позивач, Державна екологічна інспекція в Кіровоградській області, зазначає, що ТОВ «Ятрань», зареєстроване в селі Мечиславка, Благовіщенського району, не маючи на те відповідного дозволу здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Підтверджують заяву й результати перевірки проведені інспекцією. Унаслідок цих дій, стверджують екологи, державі завдано збитків на понад чверть мільйона гривень.

 

За інформацією Держреєстру, ТОВ «Ятрань» належить Олександру Поплавському, сину нардепа Михайла Поплавського. Свого часу, з 2002 по 2006 рік, Олександр працював помічником у свого батька-депутата. Разом з тим, Олександр є співвласником десятка підприємств, серед яких ТОВ «Укрконцерт», ТОВ «БІО ФУД ЮА», ТОВ «Ятрань-агро» та інші. Співзасновником останнього є Діденко Дмитро Феофілович, який очолює Ульянівську районну організація «Української народної партії». Саме від цієї політичної сили в 2005 році Михайло Поплавський був обраний народним депутатом. До того ж, після позачергових виборів до Верховної ради, на яких Діденко працював довіреною особою Поплавського, Дмитро Феофілович став помічником-консультантом нардепа на громадських засадах.

 

Пов`язує нардепа Поплавського з фірмою його сина й фінансове питання. Згідно з декларацією за 2017 рік, Михайло Поплавський отримав від ТОВ «Ятрань» роялті у розмірі 5,4 мільйона гривень, при цьому перерахувавши фірмі, в рахунок отриманої у 2016-му році позики, 9,25 мільйонів гривень.

 

Підготовче засідання по справі Держекоінспекції проти ТОВ «Ятрань» призначено на 27 червня. Засідання пройде в Господарському суді Кіровоградської області.