#
#
Голова кропивницьких «порошенківців» поповнив власний автопарк автомобілем за півтора мільйона гривень
#

Координатор фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в міській раді Кропивницького Ігор Волков поповнив власний автопарк автомобілем люкс-класу.

 

Інформацію про нове придбання депутата, а за одно й співвласника декількох успішних компаній та співзасновника Федерації шахів Кіровоградської області, можна знайти у повідомленні про суттєві зміни майнового стану Ігоря Волкова на сайті НАЗК.

 

Відповідно до оприлюдненого документу, 31 серпня депутат за 1 мільйон 545 тисяч 478 гривень придбав кросовер люкс-класу LEXUS RX 200T 2017-го року випуску. За таку ціну, виходячи з пропозицій офіційних дилерів LEXUS, можна купити дане авто в комплекатії Executive, що передбачає наявність  повнопривідного двигуна на 2 тисячі см3, паливного баку на 72 л, шумопоглинаючого скла, інтелектуальних датчиків паркування з функцією автоматичного гальмування, незалежного регулювання температури зон водій/пасажир, оздоблення сидінь комбінованою шкірою та інших примочок.

 

Це вже третій автомобіль у сім’ї депутата-підприємця. Згідно декларації за 2016 рік у власності родини Волкових також є Toyota Camry 2008-року та ВАЗ 21112 2010-го. Загалом за минулий рік депутат задекларував 1,37 мільйонів сімейного прибутку, а також 70,6 тисяч гривень, 42 тисячі доларів та 2,5 тисячі євро заощаджень.

 

Наразі Ігор Волков є співвласником ТОВ «Роба Нова», ТОВ «Радіо ТТВ» та ТОВ «Міськпобутсервіс». Крім того він є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ ВКФ «Спліт». Дружині «порошенківця» Світлані Волковій належить перукарня «Локон», а донці Анні Волковій – ТОВ «Рекламне агентство «РІК» та частка в ТОВ «Рекламне агентство РІК-Медіа».

Останні новини
Журналісти Центру медіарозслідувань «Прозоро» вирішили поцікавитись, а скільки ж аптек в підпорядкованих місту лікувальних закладах та скільки на цьому заробляють самі лікарні, що здають свої площі в оренду власникам фармбізнесу.
Першого листопада 2017 року ТОВ «КАТП-1128» передало права вимоги на борги перед підприємством своєму бізнес-партнеру ТОВ «Екостайл», що займається у Кропивницькому вивезенням сміття. Таким чином стороною у справі виступило саме «Екостайл».
У рамках своєї діяльності Центр реагування на порушення у сфері закупівель проводитиме щоденний моніторинг закупівель по Кіровоградській області з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я.
Мета діяльності Центру - здійснення щоденного моніторингу закупівель з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я місцевого рівня, налагодження взаємодії із Замовниками у попередженні порушень, а також оскарження виявлених порушень.