#
#
Голова сільради на Кіровоградщині придбала авто за чверть мільйона гривень, перевищивши на 56 тисяч свій річний бюджет
#

Голова Павлогірківської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області Віра Мазенко звітуючи про власні доходи за 2017 рік записала до декларації автомобіль вартість якого перевищувала річний заробіток її сім’ї.

 

Мова йде про Toyota Land Cruiser Prado 150 2010-го року випуску на який очільниця села витратила 250 тисяч гривень. Зауважимо, в мережі знайти дану модель авто за такою ціною нам не вдалось. В середньому за подібний позашляховик просять 750950 тисяч гривень.

 

Зацікавленість викликає не лише занижена, у порівнянні з ринковими цінами, вартість придбання, а й неспівставність витраченої суми із заробленою. Так у 2017 році голова Павлогірківської сільради, до якої входять села Павлогірківка, Бредихине та Поляна, задекларувала 193 тисячі 811 гривень доходу серед якого як власна зарплатня та дохід від надання майна в оренду так і пенсія матері, Любові Гриценко, яку посадовиця записала до декларації. Звідки було взято ще 56 тисяч необхідних для покупки невідомо. Жодної інформації щодо позик чи кредитів за 2017 рік не вказано.

 

Окрім вже згаданого новопридбаного транспорту має голова сільради будинок на 94 квадратні метри, 1,6 гектари власної землі та 3,23 гектари материної. Користується Віра Мазенко й 0,65 гектарами отриманими в користування від очолюваної нею ж сільської ради.