#
#
Головлікар Кіровоградської обллікарні задекларувала будинок на майже 200 м2 по сусідству зі скандальним екс-рятувальником Парфьоновим

Житловий будинок площею близько 200 м2 добудувала минулого року головний лікар Кіровоградської обласної лікарні Лариса Андреєва. Про це Центру медіарозслідувань “Прозоро” стало відомо з електронної декларації лікарки за 2016 рік.

Згідно оприлюднених даних, Лариса Андреєва також володіє двома земельними ділянками у Кропивницькому та земельною ділянкою площею 4,3 га в Глодосах Новоукраїнського району на Кіровоградщині. Останню лікарка здає в оренду й має прибуток з обробітку землі, що торік склав трохи більше 7 тисяч гривень. Земельні ділянки у Кропивницькому площею по 0,0442 га (для індивідального садівництва) та 0,1 га (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд) знаходяться за однією адресою з названим житловим будинком.

Ділянки по провулку Курінному лікар отримала ще в липні 2013 року, а от житловий будинок площею 183,5 м2 Лариса Андреєва з’явився в реєстрі речових прав на нерухоме майно лише в червні 2016 року. Як можна бачити зі зйомок на картах “Google”, датованих липнем 2015 року, головлікар обласної лікарні останні щонайменше три роки будувала вперше задекларовану двоповерхівку.

За останньою оцінкою, що також вказана у декларації, вартість житлового будинку складає 666,5 тис грн. Однак на сайті оголошень “OLX” двоповерхові будинки подібної площі на  мікрорайоні  Лелеківка   виставлені за ціною від 1,3 млн грн і вище.

Згідно кадастрової карти, житловий будинок Лариси Андреєвої знаходиться по сусідству з ділянками, на яких знаходяться будинки екс-заступника голови УДСНС у Кіровоградській області Ігоря Парфьонова і його сина Євгена Парфьонова по одну сторону, та власниці кав’ярні “CoffeLife” Ірини Аркушиної по іншу. Ігоря Парфьонова торік громадські активісти звинувачували у корупції: нібито він відповідав за корупційні потоки, що існували в Управлінні ДСНС в Кіровоградській області.  У квітні минулого року рятувальнику вручили стрічку “Виспускник” та порожнього гаманця, які мали б символізувати для Ігоря Парфьонова останній рік роботи в органах та безгрошову пенсію. Того ж року екс-рятувальник написав заяву за власним бажанням і звільнився з посади.

Загальний дохід головного лікаря обласної лікарні у 2016 році склав 273 448 грн, з яких: 162 668 грн - зарплатня головного лікаря, 3 721 грн - заробітна плата, отримана за сумісництвом у Кіровоградському медичному  коледжі ім.Є.Й.Мухіна. Дохід лікаря торік також збільшили кошти, що йдуть від обробітку земельної ділянки у Новоукраїнсьому районі, а також дохід від відчуження нерухомого майна у розмірі 100 000 грн.

Зауважимо, що згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, з 2003 року Лариса Андреєва володіла квартирою площею 49,84 кв.м по вул Кропивницького, 6, яка торік, судячи з усього, була продана.