#
#
Готуючись до першого снігу петрівські комунальники переплатили за снігоприбиральну техніку
#

За прогнозами синоптиків очікувати снігопадів найближчим часом не варто, що, однак, не заважає до них готуватись. Мабуть такими були міркування керівництва Комунального підприємства «Петрівське», яке наприкінці жовтня вирішило закупити снігоприбиральну машину MSR-200. Підрядником у даній закупівлі виступив ФОП Бартощук Анатолій Григорович, що погодився поставити комунальникам вище вказану техніку за 125 тисяч гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі ProZorro.

 

Аби не витрачати час на пошуки економічно найвигіднішого постачальника КП «Петрівське» відмовилось від процедури конкурентних допорогових закупівель та напряму підписало договір з підприємцем, прозвітувавши на порталі ProZorro про укладену угоду. Зазначимо, що при проведенні закупівлі петрівчани, однак, все ж прорахувались. 

 

Справа в тому, що у мережі Інтернет без проблем можна знайти чимало пропозицій щодо продажу аналогічного обладнання за значно нижчою ціною. Для прикладу, за два дні до підписання договору петрівчанами миргородське КП «Спецкомунтранс» придбало таку машину за 104 тисяч гривень. А сусіди-волиняни підприємця Бартощука взагалі продають ідентичний агрегат за 87 тисяч гривень, що на 38 тисяч дешевше домовленої ціни. На офіційному сайті самого Анатолія Бартощука інформація про наявність у нього снігоприбиральної машини MSR-200 взагалі відсутня. 

 

Очолює КП «Петрівське» Юрій Граданович, депутат Петрівської районної ради від «Опозиційного блоку»

У першому варіанті даного матеріалу була допущена помилка на яку нам вказали у особистому листі представники КП "Петрівське". Центром медіарозіслдувань "Прозоро" було допущено фактологічну помилку у визначені коду класифікатора за яким комунальники мали б придбати снігоприбиральну техніку. Помилка в тексті була виправлена, а редакція приносить вибачення перед читачами та КП "Петрівське" за вказані в статті неточності.