#
#
Інспектор Кіровоградської обласної податкової купила автомобіль за півмільйона, офіційно не маючи на те грошей
#

Головний державний інспектор Кіровоградського відділення Кропивницького ОДПІ Возьняк Олена Богданівна придбала собі новенький автомобіль вартістю 500 тисяч 900 гривень. Про це чиновниця поінформувала НАЗК у відповідному «повідомленні про суттєві зміни».

Мова йде про автомобіль HYUNDAI ELANTRA 2016-го року випуску який було куплено у ТОВ «Богдан-Авто Кіровоград».

Відповідно до прайсу компанії-дилера, податківець обрала для себе авто з бензиновим двигуном потужністю 127 кінських сил, хромованими деталями екстер’єру, круїз- та клімат-контролем, бортовим комп’ютером та шкіряною оббивкою керма та важеля перемикання швидкостей.

Цікаво, що у своїй декларації за 2016 рік Олена Возьняк не вказала сум достатніх для придбання подібного автомобіля. За вказаний період інспектор задекларувала 64 тисячі 22 гривень доходу, два автомобілі - ЗАЗ-DAEWOO 2006-го та Shevrolet Aveo 2007-го, а також власну земельну ділянку у Веселівці Новомиргородського району площею 7,33 га. Крім того згадала працівниця ОДПІ й житловий будинок на 129,6 м2 та ділянку площею 663,7 м2 розташовані у Кропивницькому та записані на Возьняк Людмилу Михайлівну, що, судячи з усього, є матір’ю декларантки.