#
#
Кабінет очільниці Соколівської ОТГ відремонтує фірма екс-депутата Кіровоградської обласної ради
#

Соколівська сільська рада на безконкурентній основі замовила Виробничо-комерційній приватній фірмі «ТІК» поточний ремонт кабінету сільського голови. За даними звіту опублікованого в системі публічних закупівель ProZorro, вартість послуги складає 54,89 тисяч гривень. Виконати ремонт підрядник має до кінця поточного року.

 

Дефектного акта чи обсягів необхідних до виконання робіт замовник не опублікував, тож оцінити відповідність заявленої цін реальним потребам наразі неможливо.

 

Соколівську сільську раду, яка у 2016-му році стала центром Соколівської ОТГ, очолює Інна Завірюха, яку на виборах підтримувала, серед інших, партія «Батьківщина». Від цієї партії свого часу був обраний депутатом Кіровоградської обласної ради й власник фірми, яка виконуватиме роботи з поточного ремонту кабінету, Сергій Соколенко. Очолює ВКПФ «Тік» його син Соколенко Іван, що балотувася від «Батьківщини» до Кіровоградської районної ради.

 

Це вже четверте безконкуренте замовлення яке ВКПФ «Тік» отримує від Соколівської сільради. До цього фірма займалась поточним ремонтом Соколівського НВО та встановленням зупинок громадського транспорту. Загалом це лише 6 підряд ВКПФ «Тік» який зафіксований у системі ProZorro, при цьому фірма жодного разу не брала участь у відкритих торгах.