#
#
КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКРАДА ПЛАНУЄ БЕЗКОШТОВНО ВІДДАТИ В ОРЕНДУ ДВІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

На сайті Кіровоградської міської ради, в розділі «Проект порядку денного чергового засідання», відсьогодні з’явився перелік питань, котрі депутати планують розглянути на черговій, четвертій сесії ради, котра відбудеться у вівторок 26 липня. Серед іншого на розгляд депутатів планують винести два питання під реєстраційними номерами 514 та 515, щодо передачу в оренду ТОВ «ФМ-Альянс» двох земельних ділянок за адресами проспект Винниченка,1-в та вулиця Габдрахманова,  35-а.

Нас не могли не зацікавити дані питання, адже за даними держреєстру  ТОВ «ФМ-Альянс» належить Григорію Яковичу Миронюку, батькові начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області Віталія Миронюка, та підприємцеві з Новоукраїнки Уманцеві Андрію Олександровичу.

Рішення перше

Згідно проекту рішення №514, ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» першим пунктом планується затвердити «технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі по просп. Винниченка, 1-в в оренду строком на 49 років загальною площею 0,0442 га для розміщення пункту обслуговування автомобілів». А вже 3-ім пунктом рішення міськрада планує передати фірмі  встановлену земельну ділянку, за кадастровим номером 3510100000:29:199:0084, в оренду строком на 5 років.

Цікавим є те, що в проекті даного рішення відсутні суттєві пункти, наприклад, щодо можливих наслідків для ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» у разі не укладання договору оренду у визначений законом строк, а також, щодо встановленого розміру орендної плати.

Окрім того, що таким чином депутати можуть фактично відати земельну ділянку без зобов’язання юридичного оформлення договору оренди та будь якої оплати за її користування, так ще й дозвіл на розробку технічної документації, щодо даної ділянки, міська рада надавала зовсім іншому підприємству. Так рішенням №279 від 30.03.2016 дозвіл на розроблення технічної документації на ділянку по просп. Винниченка, 1-в, для подальшої передачі її в оренду строком на 49 років, було надано ТОВ «ФМ-АЛЬЯНССЕРВІС», котра належить Олексію Леонідовичу Фенько.

Зв’язок між фірмами прослідковується завдяки спільному контактному телефону, вказаному у держреєстрі – (067)5362691. Крім того пан Фенько є співвласником ТОВ «Пожежно-технічний захист», директора котрого – Артема Дорула, місцеві активісти пов’язують з корупційними схемами в обласному ДСНС. 

Рішення друге

Проект рішення №515 по суті копіює проект рішення №514, в частині відсутності пунктів щодо можливих наслідків для ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» у разі не укладання договору оренду у визначений законом строк, а також, щодо встановленого розміру орендної плати.  Однак в цілому, у тому вигляді котрий наразі знаходиться на офіційному сайті Кіровоградської міської ради, проект є повною нісенітницею.

Пунктом 1 даного рішення депутатам пропонують «Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ФМ-АЛЬЯНС» по вул. Габдрахманова, 35-а в оренду строком на 49 років загальною площею 0,0776 га для розміщення магазину». А вже в 2-му пункті, присвоюючи ділянці кадастровий номер, в проекті чомусь фігурує номер ділянки по просп. Винниченка, 1-в – 3510100000:29:199:0084.

Третім пунктом управління земельних відносин і взагалі змішує два рішення формулюючи його наступним чином: «Передати товариству з обмеженою відповідальністю «ФМ-АЛЬЯНС» в оренду строком на 5 років земельну ділянку (кадастровий №3510100000:29:199:0084) по просп. Винниченка, 1-в загальною площею 0,0776 га (у тому числі по угіддях: 0,0776 га – землі під громадською забудовою) для розміщення магазину за рахунок земель житлової та громадської забудови.»

Що ж до самої земельної ділянки по вул. Габдрахманова, 35-а, то рішення щодо виготовлення технічної документації щодо неї було прийнято 30 березня, одночасно з припиненням договору оренди даної ділянки для Рябко Віти Григорівни – судячи з усього сестри головного рятувальника області Віталія Миронюка та, відповідно, доньки власника ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» Григорія Миронюка.

 

Нагадаємо, чергова, 4 сесія Кіровоградської міської ради, на котрій і розглядатимуться дані проекти рішень відбудеться у вівторок, 26 липня.