#
#
Кіровоградська обласна лікарня закупила наддорогого молока, переплативши за нього понад 40 тисяч гривень
#

Кіровоградська обласна лікарня вчергове проігнорувала можливість пошуку найбільш вигідного підрядника та напряму заключила договір на постачання молока з місцевим підприємцем. Мова йде про ФОП Реву Романа Валерійовича, який, відповідно до підписаного договору, має поставити лікарні 3823 кілограма молока жирністю 2,6% та отримати за це 110 тисяч 888 гривень. Звіт про укладений договір обллікарня розмітила на порталі ProZorro.

 

Як не важко підрахувати, за один кілограм молока, що приблизно відповідає одному літру даної рідини, медики заплатять підприємцеві 29 гривень, що суттєво відрізняється від реальної ринкової ціни.

 

За даними державної служби статистики та їхнього моніторингу динаміки тарифів, на споживчому ринку в середньому літр молока на території Кіровоградської області, станом на 29 вересня,  коштував 17,70 гривень. У супермаркетах молоко можна знайти від 18 до 25 гривень за літр, що у будь якому випадку значно нижче від вартості товару на яку погодились закупівельники Обласної лікарні. Таким чином лише на цій закупівлі медики переплатили від 15 до 43 тисяч гривень, залежно від обраного товаровиробника.  

 

Підрядник Роман Рева зареєструвався як ФОП у грудні 2015-го року. За даними єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців окрім неспеціалізованої оптової торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами спеціалізується також на виробництві металевих дверей. З моменту реєстрації підприємець вже отримав 14 бюджетних підрядів на 1,08 мільйонів гривень. При цьому, що прикметно, працював лише з медичними закладами міста та області.