#
#
Консультант голови Олександрійської райради придбав квартиру ціною в 14 власних минулорічних зарплат
#

Консультант голови Олександрійської районної ради з питань юридичного забезпечення Юрій Ворошилов напередодні новорічних свят придбав квартиру у Кропивницькому, витративши на неї 392 тисяч гривень. Про це чиновник поінформував шляхом завантаження Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного державного реєстру декларацій.  

 

Зауважимо, що для квартири площею у 32,8 квадратних метрів, вказана ціна є цілком реальною та співставною з тією, що наразі існує на вторинному ринку житла.

 

Цікаво, що нерухомість Юрій Ворошилов придбав у судді Новгородківського районного суду Кіровоградської області Костянтина Мохонько, який цю квартиру вказував у своїй декларації за 2016 рік. Тоді, правда, вартість квартири «на дату набуття» складала лише 5,46 тисяч гривень.

 

Загалом родина Юрія Ворошилова, а до неї він вписав дружину, доньку та матір, за минулий рік задекларували 64 тисячі 981 гривню загального доходу. Власна ж зарплатня консультанта склала 26,53 тисячі гривень. Жодних заощаджень, дарунків у грошовій чи негрошовій формі, кредитів чи іпотек Ворошилов не декларував.

 

Крім новопридбаної квартири сім’я Ворошилових володіє квартирою в Олександрії на 65,9 м2 та двома земельними ділянками площею 3,52 та 1,9 га.