#
#
Кропивницька міськрада відсудила 110 тисяч гривень боргу за користування землею
#

Рішенням Господарського суду Кіровоградської області задоволено позов Міської ради Кропивницького щодо стягнення з ПП «Терра 2006» заборгованості по сплаті оренди земельної ділянки в розмірі 109,7 тисяч гривень. Відповідний документ оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, інформує «Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 

Під час розгляду справи встановлено, що у червні 2015 року між сторонами  було підписано договір оренди 2049 м2 землі між будинками № 16/1 та № 3/20 по вулиці Волкова. Відповідну ділянку фірмі, а також її бізнес-партнерам ПП "Созидатель-1" і ПП "Балтимор" було передано для будівництва багатоквартирного житлового будинку. При цьому орендна плата складала лише 2,45 тисяч гривень на місяць. Наразі на ділянці знаходиться каркас недобудованої багатоповерхівки.

 

Незважаючи на досить низьку ціну оренди фірма сплачувала її нерегулярно, що призвело до накопичення заборгованості та, як наслідок, розірвання в березні 2019 року, відповідного договору в судовому порядку. Не допомогло навіть те, що у грудні 2016-го ПП «Терра 2006» передало орендовану ділянку в суборенду ПП "Созидатель-1".

 

Враховуючи наведені позивачем докази та відсутність заперечень зі сторони відповідача суд прийняв рішення – задовольнити позов міської ради Кропивницького та стягнути з ПП «Терра 2006» заборгованість з орендної плати за землю у розмірі 109,7 тисяч гривень.

 

Власником ПП «Терра 2006» є Віктор Згама якому також належать ПП «Плінт», ПП «Грановіт», ПП «Балтимор», ПП «Сайленс-НП», ПП «Автомир». Крім того підприємець числиться одним зі співзасновників ГО «Довіра і турбота» де його партнером виступає бізнесмен, екс-депут міської та обласної рад Олександр Крившенко, який у 2015 році балотувався до все тієї ж міської ради Кропивницького.