#
#
Кропивницький педуніверситет вдвічі переплатив, замовивши штукатурку у бізнес-партнера місцевого депутата
#

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка прозвітував про підписання договору купівлі-продажу 120 відер декоративної камінцевої штукатурки Cerezit CT60/1,5 мм вагою 25 кг. За всю партію товару навчальний заклад заплатить ФОП Чернишенко Сергію Григоровичу 199 тисяч 920 гривень.

 

Згідно специфікації, довантаженої до договору в систему ProZorro, вартість однієї ємності штукатурки вартуватиме вишу 1666 гривень. Саму угоду сторони підписали позавчора, 21 травня.

 

Проаналізувавши вартість придбаного товару та його ринкову ціну можемо констатувати, університет суттєво переплатив на закупівлі даного матеріалу. Для прикладу кропивницьке відділення магазину «Епіцентр» пропонує ту саму штукатурку за вдвічі нижчою ціною – 816 гривень за одне 25-кілограмове відро. Відповідно загальна переплата на закупівлі товару склала 102 тисячі гривень.

 

Сергій Чернишенко зареєструвався як ФОП наприкінці грудня 2017 року. Окрім цього підприємець є співвласником ТОВ «Технотрон» на ряду з ТОВ ВКФ «Спліт», кінцевим бенефіціарним власником якого є депутат міської ради, координатор фракції БПП Ігор Волков. Сам Чернишенко свого часу також значився у співзасновниках «Спліту» . Сам Чернишенко свого часу значився керівником "Спліту", однак з кінця 2013 року не має безпосереднього відношення до даного підприємтсва.  

 

За фактом завищення реальної вартості товару та перевитрат бюджетних коштів експерти «Центру медіарозслідувань «Прозоро» вже звернулись до керівництва Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, а у разі відсутності реакції готові направити інформацію щодо порушення до управління захисту економіки та місцевої  прокуратури.