#
#
Люстрований ексзаступник начальника поліції Кіровоградщини судиться за поновлення на посаді
#

Колишній заступник начальника УМВС в Кіровоградській області Руслан Бугринець, звільнений ще у жовтні 2014 року в порядку «люстрації», судиться за поновлення на посаді. Про це повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро» із посиланням на ухвалу Кіровоградського окружного адмінсуду від 27 березня.

 

Експравоохоронець позивається до Міністерства внутрішніх справ України в особі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області в особі вже ексначальника управління Анатолія Вітюка.

 

Як ідеться в ухвалі суду, Бугринець вимагає визнати протиправними накази на підставі яких його звільнено згідно так званого люстраційного закону «Про очищення влади». Крім цього, оскаржує дії відповідачів, якими його звільнили з органів внутрішніх справ у запас Збройних Сил України. Бугринець вимагає поновлення на посаді та виплати йому зарплати за вимушений прогул ще з 2014 року.

 

Суддя Леонід Хилько справу до розгляду прийняв, проте зупинив розгляд провадження до завершення карантину.

 

Нагадаємо, як писав інформаційний портал «Гречка», у 2014 році журналісти зафіксували, що Бугринець їздив на люксовій BMW Х6М вартістю на той час близько сотні тисяч доларів. Автівка, що цікаво, була конфіскована самою ж міліцією у кримінальному провадженні. Після публікації авто знову відправили на арештмайданчик, а прокуратура почала перевірку.

 

Додамо:

  • у 2015 році Бугринець балотувався до Кіровоградської облради від партії «НАШ КРАЙ»;
  • у березні 2017 року подав декларацію про доходи, вказавши місце роботи – заступник служби безпеки у ТОВ «Новомиргородський цукровий завод», яке належить корпорації «Ай енд Ю Груп» Серія Тарасова. Тоді ж він вказував, що займав оплачувану посаду помічника ректора Донецького медичного університету.