#
#
Міський голова Кропивницького придбав окуляри за ціною однокімнатної квартири
#

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович оприлюднив чергові зміни до власної декларації. Цього разу посадовець, а за сумісництвом співвласник десятка успішних підприємств, задекларував нове придбання. Це, однак, виявився не автомобіль чи новий бізнес, а чоловічі коригуючі окуляри, які Райкович купив 16-го серпня.

 

Продавцем аксесуару зазначено фірму Jan Rada Luxury Optics, що розташована в Карлових Варах, курортному місті Чехії.

 

Найцікавішим у даній покупці виявилась ціна – 209 тисяч 295 гривень, що за курсом Нацбанку на дату придбання складає 8 тисяч 178 доларів. За таку ціну у Кропивницькому можна знайти однокімнатну квартиру на окраїні міста, або ж досить пристойну «малосімейку». Якщо знати з чого вибрати то даної суми вистачить і на непогане авто.   

 

Нагадаємо, наприкінці 2016 року міському голові Андрію Райковичу депутати підвищили заробітню плату, яку посадовець передає як благодійний внесок малозабезпеченим громадянам міста.

 

До слова, офіційно задекларована заробітна плата заступника міського голови Олександра Мосіна за 2016 рік є меншою ніж вартість придбаних міським головою окулярів – 207,78 тисяч гривень.