#
#
Міськрада Кропивницького домоглась збільшення орендної плати за користування готелем «Київ» до понад 900 тисяч гривень на місяць
#

Господарський суд Кіровоградської області частково задовольнив позовні вимоги Управління комунальної власності Міської ради міста Кропивницького в частині внесення змін до чинного договору оренди з правом наступного викупу будівлі готелю "Київ". Відповідне рішення було прийняте судом наприкінці лютого.  


Врахувавши аргументи представників міської ради у документі було збільшено оціночну вартість орендованого Колективним підприємством «Центр-Готель» майна, що є готельним комплексом, та визначено її на рівні 59,19 мільйонів гривень з урахуванням ПДВ. Крім того, з моменту набрання рішенням суду законної сили, орендна плата визначатиметься відповідно до розділу 7 "Методика розрахунку орендної плати" Положення про порядок надання в оренду цілісних майнових комплексів та індивідуально визначеного майна, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Кіровограда, затвердженого рішенням Кіровоградської міської ради від 11 грудня 2012 №2099.

 

Таким чином уже з березня, якщо підприємство не подасть апеляційну скаргу на рішення суду, щомісячна орендна плата за користування приміщеннями «Києва» скаладатиме 922 тисяч 354 гривень, плюс щомісячна індексація даної суми на офіційно встановлений індекс інфляції. Нагадаємо, до цього за понад 7 тисяч квадратних метрів площі у центрі міста КП «Центр-Готель» сплачувало раді лише 9697,84 гривень на місяць.

 

КП «Центр-Готель» належить 12-ьом кропивничанам – Миколі Швецю, Сергію Троціку, Любові Малишко, Лалі Куцовській, Марині Добровольській, Руслану Гришкову, Валерію Арбузову, Вікторії Штундаренко, Зінаїді Гречаній, Тамарі Галаган, Тетяні Волошиній і Володимиру Бондаренко.