#
#
Міськрада Кропивницького витратить на нагороди вдвічі більше, ніж на поповнення книжкових фондів бібліотек (ІНФОГРАФІКА)
#

На нагороди від міської ради та виконавчого комітету з бюджету Кропивницького цьогоріч витратять на 49,4 тис грн більше, ніж минулоріч. Рішення про виділення коштів для Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького на 2018 рік прийняли члени виконкому і згодом розглядатимуть міські обранці.

 

За програмою на 2018 рік, на виготовлення комплектів нагород (значки і футляри до них, грамоти і подяки з папками) та грошові виплати до них з міського бюджету витратять 238 700 грн, у той час як торік обсяги коштів на ці потреби становили 189 300 грн. Як і в 2016 році, вказані кошти витратять на 50 Почесних грамот міської ради та виконавчого комітету з виплатою 45 особам та 5 колективам грошової винагороди, 100 Грамот і 300 подяк міської ради та виконкому, 10 відзнак «За заслуги» II ступеня та 5 відзнак «За заслуги» І ступеня, 1 комплект атрибутів звання „Почесний громадянин міста Кропивницького”, а також на покупку сувенірної продукції з символікою міста. Кількість нагородних комплектів, що виготовлять цьогоріч, не відрізняється від кількості подарованих того року. Утім у програмі зазначено, що перебачена сума 238,7 тис грн є орієнтовною.

 

Цікаво, що видатки на виготовлення комплектів нагород від ради та виконкому суттєво більші від видатків на деякі соціальні статті витрат, передбачені у міському бюджеті на 2018 рік. Для прикладу, на заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту передбачено 120 тис грн,на поповнення бібліотечних фондів - 100 тис грн, на організацію та проведення громадських робіт - 200 тис грн, на підтримку спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні - 50 тис грн.

 

Нагадаємо, Почесним громадянином Кропивницького торік стала спортсменка відділення інваспорту з плавання, багаторазова чемпіонка світу, Європи і України з плавання Ольга Свідерська. Відзнаку “За заслуги” І ступеня торік отримав Юрій Момот, засновник Кіровоградського регіонального торгівельно-промислового приватного підприємства “Мілана-Центр”, відзнакою «За заслуги» ІІ ступеня нагородили заступника командира роти по роботі з особовим складом військової частини А0680 Володимира Боревського та заступника начальника управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради Володимира Римара.

 

Детальніше про передбачені на нагородні комплекти кошти дивіться в інфографіці.

 

 Фото на головній uk.vizutka.com.ua