#
#
М’ясокомбінат «Ятрань» планує орендувати ділянку за театром для відкриття міні-стоянки
#

На офіційному сайті міської ради Кропивницького з’явився проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) по вул. Віктора Чміленка (біля будинку № 23) та включення до Переліку земельної ділянки, яку виставлятимуть на земельні торги окремим лотом». Мова йде про територію за театром, поблизу колишнього фірмового магазину «Ятрань», що розташований на першому поверсі будинку з вище згаданою адресою.

 

Документом передбачено не лише затвердження проекту землеустрою, а й встановлення стартової ціни продажу права оренди та крок підвищення ціни на земельних торгах. Зокрема 160 м2 території планують передати в оренду на 10 років, при цьому стартова ціна майбутньої стоянки є досить низькою – 4700 гривень 89 копійок. Таку ж суму майбутній орендар віддаватиме до міського бюджету в якості оплати за користування територією.

 

Відповідно до інформації опублікованої виданням «Без купюр», заявником та зацікавленою стороною у даному питанні є ТДВ  «М’ясокомбінат «Ятрань» кінцевим бенефіціарним власником якого значиться міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Зауважимо, що дане підприємство наразі вже орендує ділянку поруч, площею 130 м2 на якій, по суті, й знаходиться частина житлового будинку з колишнім магазином, а також частина тротуару.