#
#
Одіозний екс-заступник начальника УДСНС Кіровоградщини планує отримати від міста 10 га землі для ведення сміттєвого бізнесу
#

Учора, 5 жовтня, на офіційному сайті міської ради Кропивницького з’явився проект рішення «Про надання ТОВ «ЕКОБЕЗПЕКА-К» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Аджамській».

 

Відповідно до оприлюдненої у документі інформації Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКОБЕЗПЕКА-К» планує отримати в оренду строком на 49 років ділянку, загальною площею 10 га, яка буде використана «…для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

 

Зауважимо, що за даними аналітичної системи «YouControl» ТОВ «ЕКОБЕЗПЕКА-К», було зареєстроване 23 серпня цього року та планує займатись обробленням та видаленням безпечних відходів, належить відомій жителям Кропивницького та Кіровоградської області особі. Це колишній заступник начальника Управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Управління ДСНС України у Кіровоградській області Ігор Вікторович Парфьонов, який у серпні 2016-го року звільнився із займаної посади за власним бажанням.

 

Нагадаємо, за 3 місяці до звільнення Парфьонова керівник ГО «Центральноукраїнський Антикорупційний офіс» Андрій Лаврусь та нардеп Сергій Лещенко звинуватили рятувальника у співучасті в масштабній корупційній схемі що діяла в управлінні ДСНС у Кіровоградській області. Активісти вручили рятувальнику гаманець та стрічку «Виспускник 2016», однак до суду справа так і не дійшла.

 

Адресою проживання, при реєстрації ТОВ «ЕКОБЕЗПЕКА-К», Ігор Парфьонов вказав провулок Курінний, 19а, який за даними державного реєстру речових прав на нерухоме майно належить насправді його сину – Євгену Парфьонову. Більше того, у жовтні 2016-го року Фортечний ВДВС Кропивницького ГТУЮ у Кіровоградській області видав постанову, якою арештував майно боржника - житловий будинок з господарсько-побутовими будівлями і спорудами.

Головне фото - gre4ka.info