#
#
Підприємець-«радикал» за один день продав голованівським податківцям три партії вугілля за завищеними цінами
#

Голованівська ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області прозвітувала про підписання трьох договорів на поставку твердого палива, а точніше вугілля марки АМ. Усі три договори було підписані 29 січня, та викладені в системі ProZorro з різницею у 6 хвилин.

 

Відповідно до умов договорів підрядник, а ним було обрано ФОП Тонконоженко Валентина Васильовича, має поставити податківцям три партії товару:

  • 9 тонн на загальну суму 62 тисячі 550 гривень до Новоархангельська (договір №3);
  • 7 тонн на загальну суму 49 тисяч 847 гривень до Добровеличківки (договір №4);
  • 7 тонн на загальну суму 49 тисяч 847 гривень до Добровеличківки (договір №5).

 

Не важко підрахувати, що в менших партіях ціна за одну тонну становила 7 тисяч 121 гривня, а от більший вантаж підприємець погодився відправити по 6 тисяч 950 гривень за тонну. Зауважимо, що вартість вугілля в будь-якому випадку є завищеною у порівнянні з середніми цінами по Кіровоградській області. Для прикладу, Добровеличківська сільська рада за результатами відкритих торгів отримає вугілля такої ж марки по 6,5 тисяч за тонну, а Розношенська ЗОШ Благовіщенської райради купила за прямим договором палива по 6,33 тисяч за тонну.

 

Валентин Тонконоженко відомий не лише своєю підприємницькою діяльністю. У 2010 році він у складі партії «Єдиний центр» балотувався до Кіровоградської обласної ради. А у 2015-му спробував стати депутатом Новоархангельської райради вже як член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка".

фото - bug.org.ua