#
#
Поліція без торгів віддає замовлення фірмам близьким до кропивницьких депутатів
#

Поліція охорони в Кіровоградській області ніколи не поспішала застосовувати конкурентні торги. З понад тисячі закупівель, що провело управління з моменту введення в дію системи ProZorro, лише у 62 випадках замовник та виконавець домовлялись про ціну шляхом проведення аукціону.  

 

Те чого полісменам-охоронцям не вистачає в ощадливості з лихвою компенсується у відданості постійним бізнес-партнерам. Перші два місця, за кількістю отриманих від поліції замовлень в системі ProZorro, впевнено втримують фірми пов’язані з депутатами міської ради Кропивницького.

 

Так з 2016-го року Управління поліції хорони в Кіровоградській області зробило 116 замовлень на загальну суму 2,33 мільйонів гривень у ТОВ «ВКФ «Спліт», та 99 замовлень вартістю 2,28 мільйонів гривень у ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.».

 

Прикметно, що обидві фірми цьогоріч отримували підряди з різницею в один день. Спочатку 23 та 30 січня поліція замовила у ТОВ «ВКФ «Спліт» товарів на 1,15 мільйонів гривень, а потім, 24 та 31 січня, на 1,02 мільйонів гривень у ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.».

 

Власниками вище згаданих фірм є депутати міської ради Кропивницького та їхні родичі. Так бенефіціаром ТОВ «ВКФ «Спліт» вказано нині позафракційного депутата Ігоря Волкова, який до ради пройшов від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Співвласниками ж фірми значаться Тетяна Дубніцька та ТОВ «Роба Нова» все тих же Волкова і Дубніцької.

 

Що ж до ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.» то у співзасновниках фірми числяться Таїса Машковська, Володимир Усанов, Олена Олійник та Надія Олійник, яка є власником найбільшої частки в статутному капіталі товариства – 84,5%. Саме Надія Олійник є матір’ю депутатки Катерини Шамардіної та тещею депутата Олександра Шамардіна. Обидва народні обранці представляють фракцію «Рідне місто».

Останні новини
Ділянка знаходиться на розі вулиць В'ячеслава Чорновола та Віктора Чміленка
За матеріалами перевірки подій в СІЗО внесено відомості до ЄРДР за статтями «перевищення влади» і «службова недбалість»
Після відповідного рішення АМКУ підприємство встигло взяти участь у шести відкритих торгах
З початку року поліція охорони без торгів віддала замовлень на 2 мільйона гривень фірмам близьким до кропивницьких депутатів