#
#
Посадовиця кропивницького виконкому придбала квартиру ціною в дві річні зарплати
#

Квартиру площею 46,18 кв.м придбала спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Ірини Юркевич. Інформацію про це посадовиця зазначила у формі змін до власної декларації, інформує Центр медіарозслідувань "Прозоро" з посиланням на офіційний сайт НАЗК.

Згідно даних, покупка квартири у Кропивницькому відбулась 3 листопада. Продавцями житлових квадратів у зазначені Мудрий Володимир Ігорович та Мудрий Ігор Володимирович. Останній, згідно даних НАЗК, працює слідчим Кропивницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Кіровоградській області і був співвласником цієї квартири з 1993 року.


Покупка квартири, зазначила Ірина Юркевич у формі змін, обійшлась їй у 105 тис грн, що за сьогоднішнім курсом дорівнює приблизно 2,8 тисячам доларів. Відзначимо, що на вторинному ринку житла у Кропивницькому квартира подібного розміру без ремонту коштує від 7,5 тисяч доларів. Загалом же ціни на двокімнатні квартири в обласному центрі в залежності від мікрорайону стартують від 11,9 тис доларів.


У декларації за 2016 рік посадовиця не зазначала жодних грошових активів. Єдиним доходом Ірини Юркевич була зарплатня за основним місцем роботи, що за рік склала близько 50 тис грн.

Останні новини
Рішенням не передбачено який саме контент транслюватиметься на вулицях міста, однак він включатиме інформаційні повідомлення міської ради та комунальних служб міста.
Затискачі для електричних мереж комунальному підприємству "Міськсвітло" поставить київська фірма ТОВ "ТК СІТІ", яка виконала цього року вже три замовленння кропивницького КП.