#
#
Працівниця новгородківської податкової придбала землі вчетверо дорожче минулорічного заробітку сім’ї
#

Головний державний ревізор інспектор Новгородківського відділення Кропивницької ОДПІ Ірина Миколаївна Макаренко наприкінці минулого місяця стала власницею 6,473 гектарів землі на території рідного Новгородківського району. Відповідні дані чиновниця оприлюднила як інформацію про суттєві зміни майнового стану, повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 

Вартість земельної ділянки на дату набуття, вказана у повідомленні, складає 200 тисяч 196 гривень, або ж 30,8 тисяч гривень за кожен гектар землі.

 

За даними минулорічної декларації податківиці, жодних заощаджень у готівці чи на банківських рахунках сім’я не мала. Загалом же прибуток родини Макаренко у 2016 році склав 52 тисяч 310 гривень, з яких основний дохід, майже 42 тисячі, складає зарплатня чоловіка, а залишок – допомога від Управління соціального захисту населення Новгородківської райдержадміністрації при народженні дитини.  Чоловік чиновниці Олександр Макаренко працює енергетиком приватної агрофірми «МЮННТ». Крім того відомо, що у 2015 році він балотувався до Новгородківської райради від партії «Батьківщина».  

 

Серед наявного, задекларованого майна родини – будинок на 40,1 квадратних метрів та 500 «квадратів» орендованої землі.

Останні новини
Журналісти Центру медіарозслідувань «Прозоро» вирішили поцікавитись, а скільки ж аптек в підпорядкованих місту лікувальних закладах та скільки на цьому заробляють самі лікарні, що здають свої площі в оренду власникам фармбізнесу.
Першого листопада 2017 року ТОВ «КАТП-1128» передало права вимоги на борги перед підприємством своєму бізнес-партнеру ТОВ «Екостайл», що займається у Кропивницькому вивезенням сміття. Таким чином стороною у справі виступило саме «Екостайл».
У рамках своєї діяльності Центр реагування на порушення у сфері закупівель проводитиме щоденний моніторинг закупівель по Кіровоградській області з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я.
Мета діяльності Центру - здійснення щоденного моніторингу закупівель з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я місцевого рівня, налагодження взаємодії із Замовниками у попередженні порушень, а також оскарження виявлених порушень.