#
#
Проігнорувавши конкурентні торги Знам’янська РДА замовила наддорогу покрівлю у місцевого підприємця
#

Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області прозвітував про проведення закупівлі 520 квадратних метрів «профлиста кровельного». Відповідний договір на 99 тисяч 840 гривень адміністрація опублікувала в системі ProZorro учора, 15 серпня.

Замовник не скористався можливістю проведення конкурентних торгів та замовив матеріал напряму у фізичної особи-підприємця Гончарова Сергія Васильовича, що прописаний у смт. Знам’янка Друга.

Враховуючи відсутність тендерної документації та будь якого опису якісних характеристик товару, ми можемо орієнтуватись лише на вказані на сторінці закупівлі показники. Відповідно оприлюднених даних, 1 квадратний метр покрівельного профнастилу вартував Знам’янській РДА 192 гривні. Наразі у мережі можна знайти безліч оголошень про продаж профнастилу за значно нижчою ціною – від 64 гривень за квадратний метр. Для прикладу, українське представництво визнаного фінського виробника металочерепиці RUUKI пропонують свою продукцію за значно скромнішими цінами – від 120 до 147,5 гривень за квадрантний метр. Враховуючи вище вказані ціни не важко підрахувати, що переплата райдержадміністрації склала від 23 до 66 тисяч гривень.