#
#
Прокуратура відсудила у фірми миколаївського депутата борг на користь Новоукраїнської міськради
#

Господарський суд Кіровоградської області задовольнив позов Новоукраїнської місцевої прокуратури щодо стягнення з ТОВ «Пріоритет» на користь держави в особі  Новоукраїнської міської ради заборгованості з орендної плати за землю. Мова йде про 19,03 тисяч гривень боргу який утворився на кінець 2017 року. Відповідне рішення суду опублікувано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

Згідно матеріалів справи у 2007-му році між Новоукраїнською міською радою та ТОВ «Пріорітет» було укладено договір оренди, відповідно до умов якого Орендодавець надає, а Орендар приймає земельну ділянку площею 1,54 га, яка знаходиться в Новоукраїнці по вул. Чайковського, 12а, для обслуговування виробничої бази. Угодою, що діятиме 25 років моменту її реєстрації, передбачена оплата за оренду території - 4443,39 грн в рік, з обов'язковим врахуванням цільового призначення земельної ділянки та коефіцієнтів індексації визначених законодавством.

 

Вирішуючи спір по суті Господарський суд взяв до уваги той факт, що за юридичною адресою ТОВ «Пріоритет» фірми не виявилось, а на засіданні підприємці не направили свого представника, який міг би спростувати аргументованість вимог прокуратури. У підсумку позов було задоволено повністю, а на ТОВ «Пріоритет» окрім 19,03 тисяч боргу було покладено обов’язок ще й сплатити 1,72 тисяч судового збору.

 

За даними держрєстру та аналітичної системи YouControl ТОВ «Пріоритет» зареєстроване в Новоукраїнці, однак належить миколаївському підприємцю та депутату Миколаївської міської ради Олександру Шанайцю. Загалом бізнесмену напряму чи через підпорядковані підприємства належить близько двох десятків різноманітних фірм.