#
#
Ремонт Покровського скверу у Кропивницькому розпочали без підписання офіційного договору
#

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького продовжує практикувати бездоговірні відносини. Відповідно до звіту про укладений договір, 29 серпня комунальники підписали з фізичною особою-підприємцем Бойко Володимиром Миколайовичем угоду щодо капітального ремонту об'єкта благоустрою скверу "Покровський". Загальна вартість робіт складає 697 тисяч 773 гривні.

Місцеві мешканці запевняють – роботи на даному об’єкті, що нагадаємо був профінансований у рамках «громадського бюджету», розпочались ще декілька тижнів тому. У сквері було помічено робітників та декілька вантажних автомобілів.

Уже традиційно для головного управління ЖКГ комунальники проігнорували можливість економії бюджетних коштів та не проводили допорогових закупівель, обмежившись підписанням прямого договору з визначеним підрядником. Кошторис, план ремонтних робіт та навіть сам договір на сторінці закупівлі в системі ProZorro відсутні, тож порівняти, чи не відрізнятиметься майбутня реконструкція від заявленої у проекті на громадський бюджет, наразі неможливо.

Підрядник, Бойко Володимир Миколайович, окрім того що зареєстрований як фізична особа-підприємець є ще й співвласником ТОВ «Будоснова БВМ» та ТОВ «ГБ Оіл-груп».

Пов’язаний підприємець і з ТОВ «Укррембудсервіс» яке має з попередньо зазначеними фірмами один робочий номер телефону - +380505729696.

За даними порталу z.texty.org.ua, підприємець у якості ФОПа почав отримувати підряди наприкінці минулого року та до угоди щодо реконструкції Покровського скверу встиг укласти з міською радою Кропивницького 5 угод на 1,41 мільйон гривень.