#
#
Ротація у виконкомі. Кропивницькі «радикали» ініціюють заміну «відступника» на партійця-латифундиста
#

Депутатська фракція Олега Ляшка у міській раді міста Кропивницького підготувала проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 15 грудня 2015 року № 9 ”Про кількісний та персональний склад Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького сьомого скликання”». Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті ради.

 

Згідно запропонованого проекту рішення, у виконавчому комітеті ради може відбутись кадрова ротація. Члена міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Ігоря Білецького пропонують замінити на члена міської організації політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка» Олександра Скляревського.

 

За інформацію з власних джерел можлива заміна пов’язана з переходом Білецького від «радикалів» до штабу Анатолія Гриценка. Свого часу Білецький займав досить високий пост в обласних партійних колах – балотувався до обласної ради від РПЛ та був першим заступником Голови Кіровоградської територіальної організації партії. 

 

Враховуючи втрату голосу у виконавчому комітеті прихильники Олега Ляшка ініціювали дану заміну. Олександр Скляревський – помічник-консультант на громадських засадах нардепа Дмитра Лінька, екс-начальник кримінальної поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, голова ГО правоохоронців «Щит».

 

За 2017 рік задекларував 423,8 гектарів землі на праві користування, 0,45 гектарів власної землі, нежитлове приміщення на 68,5 «квадратів» та Lexus LX570 2012 року за 1 мільйон 115 тисяч гривень. Зазначимо, що у декларації за 2014 рік, Скляревський задекларував лише трохи більше 71 тисячі гривень річного доходу та авто Lexus LX570 2008 року, «забувши» 26,28 гектарі якими на той момент вже користувалась сім’я за договором емфітемзису.