#
#
Сільрада на Кіровоградщині «роздробила» ремонт будинку культури для уникнення відкритих торгів
#

У Новоселівці, що в Олександрійському районі Кіровоградщини, дуже люблять культурні заходи та власне будинок культури де такі події відбуваються. Хіба цим можна пояснити той факт, що з 20 опублікованих в системі ProZorro закупівель сільради 9 мали відношення до ремонту приміщення, покрівлі чи фасаду будинку культури.

 

Останні два замовлення, що були підписані 18 березня, стосувались поточного ремонту першого та другого поверхів будівлі. При цьому замовник уникнув обов’язкового проведення відкритих торгів, завантаживши в систему лише два звіти про підписання відповідних договорів. Обидва підряди на суму 199,85 та 181,29 тисяч гривень отримало олександрійське приватне підприємство «Мрія». Загалом за два роки фірмі замовили ремонтів в будинку культури на 1,38 мільйонів гривень, не один раз порушуючи ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

 

Фірма належить екс-депутату Олександрійської міської ради Василеві Балабусі. В 2015-му підприємець вчергове пробував себе в політиці балотуючись до міськради від Радикальної партії «Олега Ляшка», однак достатньої кількості голосів не набрав.

 

Наразі цьогорічні закупівлі ремонту будинку культури оскаржені до контролюючих органів.