#
#
Сільрада, що опікується 3,8 тисячами населення, планує купити позашляховик за 557 тисяч гривень
#

Первозванівська сільська рада, у підпорядкуванні якої знаходяться села Зоря, Неопалимівка, Попівка, Сонячне та звісно ж Первозванівка, провела закупівлю легкового автомобіля очікуваною вартістю 560 тисяч гривень.

 

Згідно техвимог розміщених на сторінці закупівлі в системі ProZorro, для вирішення нагальних питань громади, яка на п'ять сіл налічує близько 3,8 тисяч осіб, сільрада планувала купити Renault DUSTER Life 2017-18 року випуску. Мова йде про п’ятимісний повнопривідний дизельний кросовер  потужністю 110 кінських сил. При цьому до стандартної заводської комплектації, за яку офіційні дилери просять від 563,36 тисяч гривень, замовник вирішив додати нестандартний колір –  сріблястий або білий металік. Дана опція в автосалонах коштує додаткові 8 тисяч гривень.

 

Під час проведення аукціону учасники – ТОВ «Авто груп +», ТОВ «Сінгл-мотор» та ТОВ «Соллі плюс. Кременчук» дещо знизи ціну автомобіля. Найвигіднішу пропозицію, 557,15 тисяч гривень, запропонувало ТОВ «Соллі плюс. Кременчук» яке належить екс-депутату Харківської міськради Костянтину Токарєву та підприємцям Дмитру Мєшкову і Олегу Пучкову. Наразі в системі оприлюднено повідомлення про намір укласти відповідний договір.

 

Це далеко не перша закупівля досить дорогого, як для сільради, автомобіля на території Кіровоградської області. Лише з початку 2018 року подібні тендери провела не одна рада Кіровоградщини – Renault Lodgy для Помічнянської сільради, Renault DUSTER для Попельнастівської сількради та інші.

 

Наразі Первозванівська сільрада входить до однойменної ОТГ яка включає в себе також Калинівську, Степову та Федорівську ради.