#
#
Центральна міська лікарня Кропивницького заборгувала 159 тисяч за виконані ще позаторік роботи
#

Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" Міської ради міста Кропивницького"  має виплатити на користь Виробничо-торгівельного підприємства "АРБЕЛОН" заборгованість у розмірі 159,23 тисячі гривень. Відповідне рішення Господарського суду Кіровоградської області було опубліковано минулого тижня, інформує Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 

Згідно наявної інформації 23 травня 2018 року між "АРБЕЛОНом" та комунальним закладом "Центральна міська лікарня м. Кіровограда" було укладено договір щодо виконання електромонтажних робіт з поточного ремонту щитової. За умовами контракту оплата у розмірі 199,86 тисяч гривень, мала бути здійснена протягом 30 календарних днів з моменту  підписання замовником і виконавцем актів здачі-прийняття наданих послуг.

 

Свої зобов’язання підрядник повністю виконав ще у жовтні 2018-го року, однак часткову оплату, у розмірі 40,63 тисячі гривень, змін отримали лише через рік, у жовтні 2019-го. Та й то після перетворення лікарні з комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство і звернення до новоствореної юридичної особи.

 

Пройшло ще півроку, однак віддавати залишок коштів, у розмірі 149,23 тисячі гривень, лікарня судячи з усього так і не планує. З бажанням вплинути на керівництво медзакладу до суду й звернулась ВТП ТОВ «АРБЕЛОН», що належить місцевим підприємцям Ользі та Сергію Новіцьким. У свою чергу «Центральна міська лікарня» жодних заперечень по суті позову не надала, а представники закладу на суд не з’явились.

 

Враховуючи наявні докази суд прийняв рішення пристати на сторону позивача та задовольнити позов зобов’язавши КНП «Центральна міська лікарня» виплатити ВТП у формі ТОВ «АРБЕЛОН» 159,23 тисячі гривень заборгованості, а також 2,39 тисяч гривень судового збору.

 

Очолює «Центральну міську лікарню», яка наразі є одним з опорних закладів, що надають допомогу хворим на COVID-19, позафракційний депутат міської ради Кропивницького Олександр Артюх.