#
#
У Кропивницькому може з’явитись нове комунальне підприємство
#

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань діяльності ради, депутатської етики та підприємництва погодила проект рішення виконавчого комітету щодо створення комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація».

 

Під час обговорення проекту начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко зазначив, що першопричиною створення підприємства став лист щодо передачі об`єктів дорожньої інфраструктури, які належать МВС, до комунальної власності міста. Цю інформацію журналісту ЦМ «Прозоро» підтвердив спеціаліст-юрист головного управління ЖКГ Володимир Казанок. Крім того, за інформацією юриста, штатний розпис та персональний склад майбутнього підприємства ще не сформовано.

 

Згідно до запропонованого статуту, засновником нового КП стане міська рада міста Кропивницького. Що ж до основної діяльності, то займатиметься підприємство  установленням, ремонтом та експлуатацією технічних засобів регулювання вулично-дорожнього руху: світлофорів та дорожніх знаків. Надаватиме «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація» й  послуги з доставлення та зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках, а також обслуговування автостоянок. Щодо останніх то, судячи з усього, маються на ті території на яких, згідно проекту рішенням ради, буде встановлено збір за місця для паркування транспортних засобів

 

Розташувати майбутнє комунальне підприємство пропонується на виробничій базі комунального підприємства «Міськсвітло», за адресою вулиця Юрія Бутусова, будинок № 20.

 

Раніше обслуговуванням світлофорних об`єктів та дорожніх знаків займалася Кіровоградська філія ДП МВС України «Інформ-ресурси».