#
#
У Кропивницькому за бюджетні кошти рекламують ініціативи дружини Порошенка
#

Понад 17 тис грн витратить управління інформаційної діяльності Кіровоградської ОДА на друк рекламних постерів для сіті-лайтів та біг-бордів. Згідно підписаного договору, постери міститимуть вітання президента країни Петра Порошенка з Днем незалежності та рекламу соціальних ініціатив його дружини Марини Порошенко.
Відповідну угоду управління розмістило в системі електронних закупівель "ProZorro" 5 вересня, майже через два тижні після святкування Дня незалежності України.

 

Договір на надання послуг, пов'язаних з друком, управління підписало з місцевим ТОВ "Принт Медіа Про". Загальна сума, яку витратять з бюджету, - 17 тисяч 220 гривень. За умовами договору, товариство має надрукувати 62 постери для біг-бордів та 6 постерів для сіті-лайтів. На рекламних полотнах можна побачити вітання з Днем незалежності України, окремо вітання українців  з державним святом від Гаранта, а також рекламу соціальної програми з розвитку інклюзивної освіти в українських школах від Марини Порошенко. 

 

Відзначимо, що соціальна програма - власна ініціатива  дружини Президента, що в рамках підписаного меморандуму підтримує Міністерство освіти України.  На постери під програму витратять найбільше коштів у рамках цього договору - 7,5 тисяч грн, у той час як на вітальні плакати від Президента буде витрачено тільки 6,99 тис грн.

 

Згідно інформації в договорі, послуги з виготовлення поліграфічної продукції соціального характеру надаватимуться за обласною програмою розвитку книговидання та книгорозповсюдження на 2016-2020 роки. Цікаво, що метою останньої є "відродження соціального значення книги та читання... створення сприятливих умов для розвитку місцевої видавничої галузі та системи інформування про вітчизняну та місцеву видавничу продукцію...розбудова та дослідження стану регіональної мережі книгорозповсюдження". Однак у Програмі також передбачено заходи з виготовлення поліграфічної продукції соціального характеру, на які у 2017 році було передбачено 78 тис грн, хоча у договорі вказано, що послуга з друку надаватиметься за державні кошти.

 

Додамо також, що наразі на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів відсутні будь-які трансакції між управлінням та вказаним товариством, хоча вітальні постери від Петра Порошенка кропивничани могли спостерігати у місті напередодні державного свята.

Згідно Єдиного держреєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  ТОВ "Принт Медіа Про" працює з 2015 року. Основним заняттям товариства є друк газет. Керує ТОВ "Принт Медіа Про" Анна Георгіївна Синенька. 

 

Останні новини
Рішенням не передбачено який саме контент транслюватиметься на вулицях міста, однак він включатиме інформаційні повідомлення міської ради та комунальних служб міста.
Затискачі для електричних мереж комунальному підприємству "Міськсвітло" поставить київська фірма ТОВ "ТК СІТІ", яка виконала цього року вже три замовленння кропивницького КП.