#
#
У Кропивницькому за бюджетні кошти рекламують ініціативи дружини Порошенка
#

Понад 17 тис грн витратить управління інформаційної діяльності Кіровоградської ОДА на друк рекламних постерів для сіті-лайтів та біг-бордів. Згідно підписаного договору, постери міститимуть вітання президента країни Петра Порошенка з Днем незалежності та рекламу соціальних ініціатив його дружини Марини Порошенко.
Відповідну угоду управління розмістило в системі електронних закупівель "ProZorro" 5 вересня, майже через два тижні після святкування Дня незалежності України.

 

Договір на надання послуг, пов'язаних з друком, управління підписало з місцевим ТОВ "Принт Медіа Про". Загальна сума, яку витратять з бюджету, - 17 тисяч 220 гривень. За умовами договору, товариство має надрукувати 62 постери для біг-бордів та 6 постерів для сіті-лайтів. На рекламних полотнах можна побачити вітання з Днем незалежності України, окремо вітання українців  з державним святом від Гаранта, а також рекламу соціальної програми з розвитку інклюзивної освіти в українських школах від Марини Порошенко. 

 

Відзначимо, що соціальна програма - власна ініціатива  дружини Президента, що в рамках підписаного меморандуму підтримує Міністерство освіти України.  На постери під програму витратять найбільше коштів у рамках цього договору - 7,5 тисяч грн, у той час як на вітальні плакати від Президента буде витрачено тільки 6,99 тис грн.

 

Згідно інформації в договорі, послуги з виготовлення поліграфічної продукції соціального характеру надаватимуться за обласною програмою розвитку книговидання та книгорозповсюдження на 2016-2020 роки. Цікаво, що метою останньої є "відродження соціального значення книги та читання... створення сприятливих умов для розвитку місцевої видавничої галузі та системи інформування про вітчизняну та місцеву видавничу продукцію...розбудова та дослідження стану регіональної мережі книгорозповсюдження". Однак у Програмі також передбачено заходи з виготовлення поліграфічної продукції соціального характеру, на які у 2017 році було передбачено 78 тис грн, хоча у договорі вказано, що послуга з друку надаватиметься за державні кошти.

 

Додамо також, що наразі на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів відсутні будь-які трансакції між управлінням та вказаним товариством, хоча вітальні постери від Петра Порошенка кропивничани могли спостерігати у місті напередодні державного свята.

Згідно Єдиного держреєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  ТОВ "Принт Медіа Про" працює з 2015 року. Основним заняттям товариства є друк газет. Керує ТОВ "Принт Медіа Про" Анна Георгіївна Синенька.