#
#
Варварівська сільрада за день віддала фірмі депутата з Долинської 5 безконкурентних підрядів на ремонт вулиць
#

Варварівська сільська рада Долинського району прозвітувала про підписання з ТОВ «Центральна будівельна компанія +» п’яти договорів з поточного ремонту дорожнього покриття сільських вулиць. Мова йде про вулицю Іванова, переїзд з вул. Садова на вул. Центральна, вулиці Вишневу, 8-го Березня та Центральну. Інформація щодо вказаних закупівель розміщена в системі ProZorro, повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 

Усі договори було підписано сьогодні, 17-го квітня, та викладались до системи з періодичністю що десять хвилин. Незважаючи на те, що кожен з підрядів не дотягував до порогової вартості обов’язкового проведення відкритих торгів, загальна ціна поточного ремонту вулиць коштуватиме селу 839 тисяч 87 гривень. Рада скористалась своїм правом не оприлюднювати копії самих договорів, тож про які об'єми робіт йдеться в угодах сказати наразі неможливо. 

 

Підрядник ТОВ «Центральна будівельна компанія +» знайомий варварівцям, адже саме ця фірма, разом зі ще двома підрядниками, минулого року вручну розбирала всі дорожні підряди сільради. Власниками  ТОВ «Центральна будівельна компанія +» є депутат Долинської міської ради від партії «УКРОП» Євгеній Звіздовський та його однопартієць, що не пройшов на виборах 2015-го до ради, Костянтин Покотило. До слова, мати Костянтина Тетяна Покотило є начальником планово-економічного відділу все тієї ж Долинської міськради.

 

Робочий телефон фірми, +380957256705, вказаний в Єдиному реєстрі юридичних та фізичних осіб підприємців, значиться також як контактний номер ФОП Покотило Костянтин Володимирович та ТОВ «Долинське архітектурно-бідувельне об’єднання». Власниками останньої є все той же Покотило та керівниця Долинської районної організації політичної партії «Україна майбутнього» Світлана Орішко

 

Зауважимо, станом на сьогодні ТОВ «Центральна будівельна компанія +» брала участь лише у безконкурентних процедурах закупівель.