#
#
Відхиливши найдешевшу пропозицію КП «Благоустрій» віддало двомільйонний підряд паливному улюбленцю кропивницьких комунальників
#

Улюблений паливний постачальник кропивницьких комунальників ТОВ «Титан-Кіроворад» отримав черговий підряд місцевих підприємств. Цього разу мова йде про талони на отримання 45 тисяч літрів дизельного палива та 42 тисячі бензину А-92, які фірма надасть  КП «Благоустрій»  за 2,33 мільйона гривень. Відповідну інформацію можна знайти на сторінці закупівлі в системі ProZorro.

 

Обираючи підрядника тендерний комітет КП «Благоустрій» відхилив дві дешевші пропозиції: ТОВ «Техойл НК» - 2,28 мільйонів та ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» - 2,94 мільйони гривень. І якщо друге підприємство  дійсно не додало декілька важливих документів, то першого учасника було відхилено за абсолютно формальними та надуманими підставами.

 

Зокрема у протоколі про відхилення пропозиції ТОВ "Техойл НК" Замовник вказав, що учасник не надав інформації про вартість 1 л. бензину А-92, палива дизельного відповідно до договору поставки з виробником (або постачальником), як те вимагалось в тендерній документації.

 

Водночас у пакеті документів, що ТОВ "Техойл НК" завантажив у систему ProZorro для участі у закупівлі, присутній інформаційний лист (від 25.01.2018) за підписом директора ТОВ «Техойл Трейд», з яким має договірні стосунки про постачання паливно-мастильних матеріалів  ТОВ "Техойл НК", з інформацією про вартість 1 л бензину А-92 та палива дизельного.

На свою користь потрактував тендерний комітет й низку інших отриманих від «Техойл НК» довідок. Наприклад, вирішив, що наданий учасником відгук про успішно виконаний аналогічний договір не свідчить про його виконання, чи наданий ним гарантійний лист не гарантує Замовнику отримання фіскальних чеків постачальника. У підсумку КП «Благоустрій» прийняло рішення про підписання угоди з ТОВ «Титан-Кіровоград» та переплатить за майбутнє паливо 49 тисяч 260 гривень, у порівнянні з пропозицією відхиленого конкурента. Варто однак зазначити, що ціни за літр палива, передбачені в договорі, в середньому на дві гривні нижчі за нинішні ціни на АЗС Кропивницького.

 

Переможець торгів ТОВ «Титан-Кіроворад» одноосібно належить підприємцеві Миколі Грицаю. Пересічним городянам він відомий спільним бізнесом з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем, який ділить з Грицаєм ТОВ «Титан-Плюс» та ТОВ «Унк» - фірми спеціалізовані на продажі нафтопродуктів.

 

Відзначимо, що наприкінці 2017 року договори з ТОВ «Титан-Кіровоград» підписали також кропивницькі КП «Електротрас» (1,87 млн  грн), КП «Універсал» (517 тис грн). Цьогоріч про поставки пального від ТОВ «Титан-Кіровоград» у системі ProZorro також відзвітувала Центральна міська лікарня м. Кропивницького.

 

Наразі результати закупівлі, проведеної КП «Благоустрій», оскаржені ГО «Центр медіарозслідувань «Прозоро» шляхом направдення відповідних листів до керівництва підприємства, Департаменту захисту економіки Нацполіції та управління східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області. З тектом листа можете ознайомитись нижче