#
#
За ініціативи голови Кіроворадської ОДА понад 3 тисячі гектарів мисливських угідь можуть передати депутату-порошенківцю
#

Наприкінці поточного тижня, 10-го листопада, Кіровоградська обласна рада збереться на чергову сесію, де серед інших питань порядку денного можна знайти й досить звичайний з першого погляду проект рішення «Про використання мисливських угідь». Відповідно до оприлюдненої на офіційному сайті ради інформації, суб’єктом подання даного проекту виступив голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

 

Сам проект досить короткий та передбачає внесення змін до рішення обласної ради від 14 листопада 1997 року №105 "Про надання мисливських угідь у користування організаціям області для ведення мисливського господарства". Зокрема, у разі позитивного голосування, державному підприємству "Чорноліське лісове господарство" буде припинено користування мисливськими угіддями на території Знам’янського району Кіровоградської області загальною площею 3271,5 га. Натомість право користування понад 3 тисячами гектарів угідь,  строком на 15 років з правом ведення мисливського господарства і користування тваринним світом, отримає товариство з обмеженою відповідальністю "Чорноліське". 

 

Аби візуалізувати розміри земель, які можуть відійти у приватні руки скажемо, що на цій площі могли б розмітитись дві Знам’янки, або трохи більше половини Олександрії.

 ТОВ "Чорноліське", якому за ініціативи очільника обласної адміністрації можуть віддати в користування землю, створене півроку тому - у травні. Єдиним власником та керівником підприємства, за даними держреєстру та аналітичної системи YouControl, є депутат Кіровоградської районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Дапринда. Нагадаємо, що батько голови ОДА Сергія Кузьменка Анатолій Іванович Кузьменко є народним депутатом України від тієї ж президентської політсили.

 

Наразі депутат Дапринда є власником ще низки підприємств, зокрема ФГ Дапринди С.М., СФГ Мороза М.П., ТОВ «Володимирівка Агро», ФГ «Гаївка Агро», ТОВ «Полтавська». Цікаво, що про жодне з цих підприємств депутат не згадав у власній декларації за минулий, 2016 рік. 

 

Декларація депутата загалом є дуже цікавою, адже до наявної нерухомості, що належать на праві користування, розпорядження чи власності, Сергій Дапринда записав 175 земельних ділянок площею від 0,01 м2 до 20000 м2, а також дві нежитлові будівлі на 706,2 і 182,3 м2. Власного житла – квартири чи будинку, відповідно до декларації, у депутата немає. Є, однак, досить непоганий автопарк:

  • Toyota land cruiser 2011-го року;
  • SUBARU Forester 2.5 2007-го;
  • Toyota hilux 2012-го;
  • ГАЗ 32213-СПГ 1998-го;
  • ВАЗ 21214 2005-го;
  • КАМАЗ 5320 1982-го;
  • JOHN DEERE 8400 1999-го;
  • Причепи ТА-НО VO та УВН 810082.

 

Загалом за минулий рік депутат-підприємець задекларував 1 мільйон 53 тисячі 984 гривень заробітку.   

 

Зазначимо, жодного обгрунтування чи пояснення причин для передачі 3271,5 гектарів від держпідприємства у приватні руки у проекту рішення немає.

 

фото - nikorupciji.org