#
#
За перші шість місяців 2018 року ProZorro зекономило Кіровоградщині більше 80 мільйонів гривень
#

За перші шість місяців 2018 року 638 замовників Кіровоградської області провели 11,32 тисяч закупівель очікуваною вартістю 4,53 мільярди гривень. При цьому, завдяки використанню конкурентних торгів, області вдалось зекономити 80,04 мільйонів гривень. Відповідна інформація розміщена на порталі аналітики bi.prozorro.org.

 

Найбільшу кількість закупівель – 5057, за даний період завершила Кіровоградська ОДА та підпорядковані їй замовники. Ще 901 тендер на рахунку міської ради Кропивницького та її структурних підрозділів, комунальних підприємств та закладів.

 

Нажаль область продовжує ігнорувати можливості конкурентних допорогових процедур, віддаючи перевагу прямим договорам та позатендерним домовленостям з постачальниками. З 10,22 тисяч допорогових закупівель лише 413 були конкурентними. Однак навіть ця невелика кількість дала економію в 5,62 мільйона гривень.

 

Варто відзначити досить непогану активність учасників з інших регіонів на торгах замовників Кіровоградської області. Найчастіше, окрім звісно Кіровоградщини, учасники мали юридичну адресу в Київській та Дніпропетровській областях.